Ответ дляGirlSuper
У Дніпрі затримали підозрюваного у скоєнні вбивства Ірини Фаріон, — Зеленський
«Операція із затримання була дуже непростою. Протягом цих днів над розкриттям убивства працювали сотні фахівців Національної поліції України, СБУ та інших служб».
▪️додати новину
⚡️ заряди
▪️додати новину
⚡️ заряди
’Операція із затримання була дуже непростою’
ну дуууже непростою, как они цену себе любят набивать
ku4eravaku4erava• 25 июля 2024
Ответ дляGirlSuper
А если парень не виновен ?
Этого никого не интересует
Popeye the Sailor• 25 июля 2024
Ответ дляivareka
Ага, мальчика 18 летнего неделю ловили🤦♀️
Flower Girl23• 25 июля 2024
Ответ дляGirlSuper
А если парень не виновен ?
Ну так кого-то же нужно виновным сделать... Жаль пацана, конечно...
Flower Girl23• 25 июля 2024
Ответ дляВаша величність
Знайшла цапа-відбувайла.
Головне тепер, щоб не кокнули у слідчому ізоляторі.
Вот только об этом написать хотела... Предполагаю, что до суда он вполне может не дожить...((
Oksana USA• 26 июля 2024
Ответ дляJeansCity
Він і це 100% він
Губи, ніс, підборіддя.., видно, що чорнявий. Без сумніву це той закутаний , який в жарищу під будинком Фаріон сидів
Не він.
Перше, що кинулося в очі, - шия. У хлопця з Дніпра масивна шия. У того, що в панамці, - худа.
І статура у них різна.
Ответ дляOksana USA
Не він.
І статура у них різна.
Протягом цих днів над розкриттям убивства працювали сотні фахівців Національної поліції України, СБУ та інших служб» - вот эти сотни фахівців, с вами не согласятся)
Oksana USA• 26 июля 2024
Ответ дляivareka
Тем более, что ’Операція по затриманню була дуже непростою...’))
Жалко парня. 99%, что не он.
Ответ дляOksana USA
Не він.
І статура у них різна.
Це він і він цього і не заперечує.
Вже повно порівнювальних відео з камер Львова, коли він зняв свої балахони і йде у літньому одязі вже після вбивства. Та сама походка, праву ногу трохи всередину закидує.
І немає в нього ніякої масивної шиї, подивіться відео. Фото зроблено з різних ракурсів, тому такий ефект.
Oksana USA• 26 июля 2024
Ответ дляJeansCity
Це він і він цього і не заперечує.
Те, що не заперечує - ну, Ви ж знаєте, яким способом можуть вибити потрібні зізнання.
Зорієнтуйте, будь ласка, де можна подивитися ці відео. У львівському каналі бачила лише відео, як йде хлопець в капелюсі.
Походка, так, специфічна. Але де можна порівняти?
Ответ дляOksana USA
А момент затримання? Людина спокійна, не здивована, не пручається. Він чудово знає хто і чому увірвались в квартиру.
Труха Україна виклала відео затримання і відео з камер нагляду після вбивства.