Найщасливіша• 25 июля 2024
Анемія Поліфер
Доброго вечора! Сьогодні мене завернули зі стаціонару ( завтра планувалася лапароскопія) але гемоглобін 81. Відправили піднімати призначили Поліфер.Може хто пив? Як швидко він підіймає гемоглобін?
Наче їм все і м´ясо і овочі і фрукти але схоже порушена всмоктуваність заліза.
Найщасливіша
• 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
Это низкий гемоглобин, нужно искать причину. Как у Вас в месячными?
Були такі що пачка нічних прокладок на 1 день але вже 2 міс. стали норм.
Найщасливіша
• 25 июля 2024
Ответ дляYuliya 78
У меня был 86. Тоже перед лапароскопией. Подняла до 124 за 1,5 месяца, принимая Гинотардиферон. Хотя предлагали поднять быстро дорогостоящими капельницами
Мені дали 10 днів, ось думаю чи реально за такий час підняти. Сказали що потрібно хоч 90-100
ФсеСама• 25 июля 2024
Треба змолоти сиру зелену гречку. Потім зранку одну столову ложку з гіркою меленої гречки залити склянкою( бажано свіжовидавленого) яблучного соку. Настоювати десь годину і вживати таку суміш щодня протягом тижня. Через тиждень повторно здати аналіз і радіти результату🍀
Ответ дляНайщасливіша
Мне сказали гемоглобин нужен не менее 120. Анестезиолог сказал, что одними таблетками я буду несколько месяцев поднимать. И помимо таблеток прописал мне 6 капельниц суфер 2%. Но у меня получилось одними таблетками поднять при том, что были большие кровопотери. Но не так быстро.
Найщасливіша
• 26 июля 2024
Ответ дляПопельшка
Я принимала тардиферон, гемоглобин поднялся с 99 до 129 очень быстро.
Примерно за сколько?
Найщасливіша
• 26 июля 2024
Ответ дляФсеСама
1 склянка в день?
ФсеСама• 29 июля 2024
Ответ дляНайщасливіша
1 склянка в день?
Одна в день.
За тиждень чудовий результат.