Нервогенератор• 26 июля 2024
Pixel 6a, питання по камері, допоможіть
На смартфоні встановлено українську мову, а камера відкриває англійською, хоча відразу була українською. Хто стикався, як виправити?
Играю_на_кларнете• 26 июля 2024
Ответ дляAlcogolic
Удалить обновление камеры и установить по новому.
Ох, спасибо, вы мне починили камеру на V40 за пару секунд😁
После съемки видео, больше года точно, его можно было увидеть, только послав кому то или редактируя)). А я и не догадалась сбросить. Зашла вот, сюда посиотреть, что за пиксель тел.
Нервогенератор
• 26 июля 2024
Ответ дляAlcogolic
Дякую, буду мати на увазі. Мені допомогло просто перезагрузити телефон, чомусь не подумала це зробити раніше. Поки все гуд. Але якщо ще раз так трапиться, буду пробувати ваш метод. Дякую 🤗