Жена аллигатора• 26 июля 2024
Ентерол+ніфороксазид
Доброго дня. Вчора син 10р. похапцем поїв увечері, а на ранок рвота (1 раз), діарея трохи та температура 38. Цілий день спить. Чомусь у нього так завжди, як тільки піднімається температура. З лікарем уже говорила, але ще хотілося би почути думку інших матусь. Як ви лікуєте своїх дітей? І чи даєте з певним інтервалом ентерол , а потім ніфороксазид?
Жена аллигатора
• 26 июля 2024
Ответ дляКурочка
Меряю ацетон и отпаиваю.Спит потому,что интоксикация и обезвоживание.
А що з ліків даєте?
Курочка• 26 июля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
А що з ліків даєте?
При поносе смекту.Диета.Без фруктов,иголочки,мяса,жирного и жареного.
Жена аллигатора
• 26 июля 2024
Ответ дляКурочка
Ще зовсім нічого не їв. Тільки п´є поки що. За смекту забула. Дякую
Злюка-закусюка• 26 июля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Если есть Т, то я за нифуроксазид