Чебураха з перцем• 26 июля 2024
В чем прикол Крокс?
Расскажите, почему их так все любят? Они удобные? Не натирают? вы носите?
Прилипало• 26 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Якщо зручно, чому ні? Нарешті настали часи, коли люди в нашій країні можуть собі дозволити ходити в тому, в чому їм комфортно, в більшості випадків, а не в тому, в чому на чиюсь думку ’пристойно’.
Автор і питає в чому зручність.
Жінка з перцем• 26 июля 2024
Ответ дляПрилипало
Автор і питає в чому зручність.
А ви написали, ’на море, ето понятно’. Значить ви розумієте що вони зручні, чи люди на морі взувають незручне взуття?
Прилипало• 26 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Зручне через легке миття і все
Жінка з перцем• 26 июля 2024
Ответ дляПрилипало
Зручне через легке миття і все
А устілка вам не зручна в балетках, (в мене замшеві), звісно я їх не мию звичайним способом, в мокасинах, а масажна підошва у в´єтнамках, тій самій Ізабелі? Крокс- це не тільки клоги.
Мошей ницца• 26 июля 2024
Ужасно ужасно ужасно не нравится эта обувь, особенно на детях. Пс. Эта обувь есть у всей моей семьи , используем Чисто в атб выйти, но на постоянке никогда и ни за что. Повторюсь особенно сейчас любят детей в них одевать ежедневно
Спокойная ночь• 26 июля 2024
Ответ дляAnnaOst
Шльопки зручні, клогі я не розумію - нога пітніє, хоч я не маю проблем з підвищеною чутливістю. Як взуття для малих дітей взагалі жах на мою думку - у малої ноги в них просто мокрі через 5 хвилин в спеку, ходити видно що не зручно. Ну да, мити зручно
В мене є друзі яхтсмєни, у кого яхти чи катери є(я зараз в Чорногорії), то вони всі в кроках, бо це супер зручно і як запрошують до себе, то кажуть як є крокси то їх вдягти.. навіть канали на ютубі подивитися відомих яхтмєнів, типу Капітан Герман(наш, киянин), то він в кроксах постійно на яхті, він кілька світових подорожей зробив, бо це супер зручно та комфорто.. де ви брали, є шанс, що то підробка? Бо на яхті чи кораблі то супер критично, щоб ногу тримало і не ковзило, бо то твоя безпека
Ответ дляСпокойная ночь
Та я ж про свій досвід і своє сприйняття. Багатьом людям зручно
вАлнуюся сильнА• 26 июля 2024
Для мене єдиний мінус кроксів - те, що коли звик що нога захищена і ненароком десь до дому пішов босоніж, є добрячий шанс вмазати цією ногою в щось тверде. Весь час на це попадаюсь😢
А так, щойно їздила у невеличку відпустку, майже виключно ходила в клогах (а ходили ми багато) , і тепер абсолютно впевнена що в аналогічній подорожі наступного разу можна обійтись лише цією єдиною парою.
Кондуктор маршрутки• 26 июля 2024
Ответ дляСпокойная ночь
Важливо не подряпати взуттям та піском палубу, тому и крокси
Спокойная ночь• 26 июля 2024
Ответ дляAnnaOst
Я вас в нікому разі ні в чому не звинуваючую і нічого такого не кажу, скільки людей стільки вражень. Але мені чесно дивно, бо для мене то прям саме зручне взуття(може не саме гарне та вишукане, тут я повністю погоджуюсь), але по комфорту я поки кращого не знайшла для себе(хоча я хайкінгом займаюсь, є і найкі, мерел, еко, соломон і подібне,спеціальне оф роуд, то в кроксах не усюди пройдеш, це так, але по комфортну то прям топ) так не супер жіночно та вишукано, але прям як боса себе відчуваєш, супер зручно, стопа та пальці захищенні на будь якому камінні. Але мені 37 років і я вже в стророну комфорту та зручності більше дивлюся, поки більш зручнішою за крокс не маю. От жилейки кеті перрі не розумію, звісно як може у басейна в низх чілити то прям добре, але хоча б пів км пройтись по кам´яній дорозі то дуже ступні набиває, особливо в зоні пяти та пальців
Не всі з них зручні, деякі просто красиві.
Ви, мабуть, говорите не про фірму, а про модель, саме про клоги. Я їх ношу вдома, бо вони зручні і я не перечіпляюсь через меблі. ))))
Зараз є нова модель, крокс ечо, вони просто чудові. Спробуйте приміряти, наче боженька на руках носить. Вони дорогущі, але я купила дві пари, бо мої ноги того варті.
Полюю на дрони• 27 июля 2024
Ответ дляСпокойная ночь
фото
дякую!
на фото 2 і 3 - дійсно цікаві. а можна дізнатися що то за моделі? особливо фото 2
Херсон це Україна• 27 июля 2024
Ответ дляСпокойная ночь
Вони і були створені, як взуття для яхтсменів
Спокойная ночь• 27 июля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
дякую!
2 і 3 одна й та сама модель, в різному кольорі Сrocs Women’s Brooklyn Low Wedges, Platform Sandals, їх безліч кольорів є, на будь якій смак))
Полюю на дрони• 27 июля 2024
Ответ дляСпокойная ночь
дякую! а по розмірах вони як ідуть, 1в1? чи на 40й сміливо 39можна?
Спокойная ночь• 27 июля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Саме ця модель маломірить на розмір. Я w8 завжди ношу(стопа 25 см), ці треба w9.