Мюллерная• 27 июля 2024
Вы заказываете сейчас суши/ролы? Не боитесь?
Файна цьоця• 27 июля 2024
в спеку і у відключення не замовляємо, навіть дорогі роли
всякі осами євразії в принципі не їмо таке сміття
маминаБубочка• 27 июля 2024
Я отруїлась ролами цього літа коли ще не вимикали світло і не було спеки +40. Так що зараз не ризикнула б замовляти.
Майор Медуза• 27 июля 2024
Я після того, як побачила, що атб при відключенні не генератор вмикає, а тупо закривається, тепер купую там лише те, що не в холодильнику. Просто раніше часто там лосось купувала, та іншу рибу, а тепер не буду.
Алгонавт• 27 июля 2024
Нет, летом разве что в ресторане. А в этом году вообще не ела, риски большие
Свет отрубают регулярно
Люблю порядок• 09 августа 2024
Тільки в суші бар ходили компанією там замовляли сет ролів і суші, було дуже смачно.
Додому не замовляю зараз жарко, для мене.