Бабуся мороз• 27 июля 2024
Де купити схожі кофти або кардигани в школу?
На Нексті вже немає потрібного розміру, де ще схожі подивитись? Може хтось бачив
Бабуся мороз
• 27 июля 2024
Ответ дляУказка
Почекати трохи, вони ще можуть зʼявитись на нексті
Так, час ще є , почекаю)
Просто буває що вже і не з´являються, а де в шукати, навіть незнаю, схожого нічого не бачила.
Лялькодзьоб• 27 июля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Так, час ще є , почекаю)
Часто з закордону такі привозять, дуже якісні. На західній Україні такого контрабасу повно. Матеріал дуже якісний і не тільки такі.