Кракадэ• 27 июля 2024

Гончарівське Чернігівська обл. Потрібен телефон у в/ч або до будь кого з командирів

Питання пишу від імені подружки. Її чоловіка з Десни відправили у Гончарівське, а далі на Донецьк де контакти з ним обірвались. На дзвінки і повідомлення не відповідає. Номер частини і місце куди він потрапив не відомий. Жодного телефону побратимів не залишив. Хочемо почати пошуки саме з Гончарівська, звідки його відправили. Допоможіть будь ласка. Ми дуже переживаємо
пу_пугренчик• 27 июля 2024
ви це серйозно зараз?

Медсестричка• 27 июля 2024
ніхто не буде в інтернеті невідомо кому виклпдати контакти командирів, шукайти офіційними шляхами, через адвоката
автор Кракадэ • 27 июля 2024
Ответ дляпу_пугренчик
ви це серйозно зараз?
Ми у відчаї, якщо маєте можливість поділіться контактом, або принаймі порадою щого нам починати і де шукати
пу_пугренчик• 27 июля 2024
Ответ дляКракадэ
якщо щось станеться, то повідомлять дружині. Шукайте через офіційні канали. Ну і як так сталося, що навіть номер частини дружина не знає
Попа как у Кардашьян• 27 июля 2024
Вы вообще не в себе такое тут спрашивать?! Эти вещи не так делаются. Не верю, что у нее нет ни одного контакта!!!!
автор Кракадэ • 27 июля 2024
Ответ дляпу_пугренчик
То просто з одного місця переводили в інше, спершу Рівне, далі Десна, потім Гончарівська, а там сказали 10хв на збори і не сказали куди везуть.
автор Кракадэ • 27 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Вибачте, ми просто не знаємо з чого починати, не були в такій ситуації поки ніхто зі знайомих. Чоловік не вспів чи не хотів написати.
Маю натхнення• 27 июля 2024
Ответ дляКракадэ
Идите в тцк может? И там выясняйте. У них же есть какое-то личное дело мобилизированого
автор Кракадэ • 27 июля 2024
Ответ дляМаю натхнення
В понеділок підемо обов´язково, але так як вихідні і нерви на межі думали дзвонити кудись, питати. Може хтось меж номер і тут не коректно ділитись, я напишу номер подружки

Попа как у Кардашьян• 27 июля 2024
Ответ дляКракадэ
Очень и очень странно. Всегда!!! дается номер телефона, на который можно звонить в крайнем случае. Часто у жен есть группа в вайбере/ телеграмм.
Если муж не оставил никаких контактов, значит у него были причины, может у них плохие отношения с женой. Других вариантов нет.
автор Кракадэ • 27 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А може просто не вспів, або ще не дізнався? У подружки двоє діток, маленькій ще 2 рочків немає, заспокійливі уже не допомогають так переживає. Прошу реальних порад а не підозр всяких.
Попа как у Кардашьян• 27 июля 2024
Ответ дляКракадэ
У меня куча народу на войне. Ваша ситуация очень странно выглядит.
Дама_из_рекламы• 27 июля 2024
По телефону такі питання не вирішуються, їдьте, дізнавайтесь на місці.
автор Кракадэ • 27 июля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
З Івано-Франківська в Чернігів? Поки немає можливості
автор Кракадэ • 27 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Може і так, та нам порада допоможе, а не критика
Фиктивная• 27 июля 2024
Ответ дляКракадэ
А сколько времени прошло с последнего общения?
автор Кракадэ • 27 июля 2024
Ответ дляФиктивная
Але саме тоді він подзвонив що його везуть не кажуть куди, а пізніше повідомлення відправив Донецька обл. і більше не писав і не відповідає
Попа как у Кардашьян• 27 июля 2024
Ответ дляКракадэ
Епсель. Если через дней 10-12, не выйдет на связь, то тогда нужно кипишь поднимать. Мля, 2 дня.... Это война, девочки, а не санаторий.

Вы сами поняли, что фигню написали и удалили про два дня. Надеюсь, до вас что то дошло.