Бабка-байкерша• 27 июля 2024
Девочки, кто может посмотреть
Девочки, кто может посмотреть, пожалуйста, поссорились с мужчиной, это уже всё, конец нашим отношениям или продолжение ещё будет? Светлана и Алексей
Ні за холодну воду• 28 июля 2024
Ответ дляФенте Фря
Зустріну до кінця року чоловіка для відносин?Ірина
Да, до конца этого года должен появиться мужчина, который красиво ухаживает, легкий в общении.
Бабка-байкерша
• 28 июля 2024
Ответ дляДикая Роза
Светлана, у Вас есть сын? Если да, то Вы и сами все понимаете.
Есть. Извините, что именно я понимаю? Сын ещё подросток
Фенте Фря• 28 июля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Благодарю
Malificenta_• 28 июля 2024
Ответ дляКротоТо
давайте
Світлана 33, вдасться мені ще пилікувати своє жіноче здоров´я і знову народити?
КротоТо• 28 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
здоров´я вимагає грошей, дороге лікування вам пропонують, у вас сумніви, чи витрачати гроші на те лікування, що вам пропонують, бо обіцяють у результаті лікування ледве не чаклунство та диво. лікування - хірургічне втручання вам пропонують. але воно не вириішить повністю вашу проблему, тобто після операції ще багато чого треба буде робити в цьому напрямку. потім розчарування буде та втома від цього. зможете народити чи ні - не скажу
Malificenta_• 28 июля 2024
Ответ дляКротоТо
Дякую
КротоТо• 28 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Дякую
так скажіть правильно бачу чи ні? що кажуть, операція ?
Malificenta_• 28 июля 2024
Ответ дляКротоТо
Поки ще нічого не казали. Тільки збираюсь тільки після довгої паузи знову піти на старт цього шляху але вже через інших лікарів. А в минулому були інсемінація і підготовка до еко, тому думаю це можна врахувати як операцію.
КротоТо• 28 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
дякую. успіхів вам!
Фенте Фря• 28 июля 2024
Ответ дляКротоТо
дякую. успіхів вам!
Можна мені вам задати питання стосовно роботи?
Полуничка• 28 июля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Напишите вопрос
Извините, а мне можете посмотреть, выйдет ли на связь мужчина, которого я жду и перееду я в другую страну, как хочу?
Полуничка• 28 июля 2024
Ответ дляКротоТо
давайте
Посмотрите, пожалуйста, ждёт ли меня переезд в ближайшие месяцы? Спасибо
Фенте Фря• 28 июля 2024
Ответ дляКротоТо
давайте
Які перспективи в мене на даній роботі де я працюю?Залишуся працювати чи краще змінити роботу?
КротоТо• 28 июля 2024
Ответ дляПолуничка
да, впереди вас ждет много работы в этом направлении - для этого переезда. и вы будете довольны
КротоТо• 28 июля 2024
Ответ дляФенте Фря
так, Непогані досить перспективи є. але є і якійсь конфлікт з керівництвом.
не можу сказати, що краще. можу сказати, як можут розвиватися події в тому та іншому випадку.якщо залишитеся, то перший час все буде ок, а далі ви будете незадоволені доходом, можуть урізати. і знов таки - скандал, конфлікт, але нічого не зможете вдіяти. якщо зміните роботу - це буде щось нове, спочатку буде важко дуже, нова діяльність, нове направлення. але ви справитеся, це вам під силу
Фенте Фря• 28 июля 2024
Ответ дляКротоТо
Дякую.Подивіться будь ласка, я буду разом з Олександром? Який буде розвиток відносин? Чи в мене буде інший чоловік?
Полуничка• 28 июля 2024
Ответ дляКротоТо
Спасибо
КротоТо• 28 июля 2024
Ответ дляФенте Фря
зараз у вас з ним - то туди, то сюди. ви не задоволені. далі - так і буде якийсь час. щасливою з ним ви не будете. лише тільки короткочасні якісь проблески щастя. це призведе до вашого виснаження морального та емоційного. бо ви хочете, щоб він щось робив, якісь емоції вам давав. а він емоційно холодний чи до вас, чи взагалі такий тип характеру. нового чоловіка у найближчому майбутньому поки
не бачу
Фенте Фря• 28 июля 2024
Ответ дляКротоТо
не бачу
Дякую