Анчо Ус• Изменено 27 июля 2024
Девочки с западной, вы обижайтесь когда вас называют бандерами
Я имею ввиду между нами, не про рашистов
Результат:
вже голосів:
151 (69.59%)
Результаты
48 (22.12%)
Нет
18 (8.29%)
Да
Я тертий жук• 28 июля 2024
Ответ дляЛамборджини
І це він привив вам таку любов до Бандери? Вибачте, але просто цікаво, мало б бути навпаки.
Та ні, він ненавидів бандерівців. Батько був гнилою людиною, в Ястребки ішли вивертні щоб вислужитися перед владою.
Ламборджини• 28 июля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Та якраз мабуть так і є. Ворог мого ворога - мій друг. Так що там батько розповідав про Бандеру, про вирізані сімʼї то правда, чи вигадки?
Я тертий жук• 28 июля 2024
Ответ дляЛамборджини
Більшовики перевдягались в бандерівців і вирізали. Бандерівці теж були різні, як і всюди, не було прям без огріху. Але влада все робила щоб їх очернити і люди возненавиділи їх.
Доречі, всі хто був в ястребках стали начальниками на високих посадах. Віддані комуняки, тепер маємо їхнє покоління мажорів і тому толку нема і не буде
Ламборджини• 28 июля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Ну таке, я думала ви і прада щось толкове розкажете, а ви знаєте не більше, ніж я.
Хвильоватиша• 28 июля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Хто сказав?
Минист обороны Польши сказал, Владислав Косиняк-Камыш
Анчо Ус
• 28 июля 2024
Ответ дляЛагшмивара
Не ображаюсь. Називаю їх москалями і малоросами
Один абьюз в Украине
Наобзивалися і стали стіною проти кацапів
Вподобайден• 28 июля 2024
Ответ дляКумедна
Для них Бандера герой 💩 Поэтому и не обижаются
А для тебе хто герой ?Пуйло,?От ти купка...А Бандера герой..
Кумедна• 28 июля 2024
Ответ дляВподобайден
Учи историю, неуч
LoveYouOrNot• 28 июля 2024
Ответ дляЛамборджини
Ви оте матрьохи вже не знаєте куди втулить. Все життя у нас називали бандерівцями і западенцями жителів ЗУ. Це означало лише одне, що люди з того регіону. У сусідки сестра там жила, памʼятаю приїхали вони в гості, а вона мене кличе, йди мої бандерівці приїхали. І вони всі поруч стоять посміхаються, ніхто не ображався.
Тю. Западенці - так, бандерівці - ні, у вузьких колах хіба, причому зневажливо.
Це слово дуже люблять пропагандони і рашисти, тому воно завжди негативне значення в собі несло. А то ви не в курсі типу))).
Тепер воно набуло іншого значення, тепер модно казати ’я бандерівець’, але тут мова про інше.
Кумедна• 28 июля 2024
Ответ дляВподобайден
То твій підпис ´´неуч...´´
Иди полякам повыеживайся с бандерой, быстро получишь звездюлей. Они хоть помнят историю. Позорно быть необразованным в наше время
Вподобайден• 28 июля 2024
Ответ дляКумедна
Ти вже повиїжакувалась?.Де тобі зірочку поляки намалювали?.На пілотці? Ні і як,кумедно вийшло?
Ламборджини• 28 июля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Можете тюкати скільки влізе. Я в курсі кого і чому називали бандеровцями, я вам описала ситуацію, а ви можете це сприймати це як хочете. Але говоріть за себе, а не оце «100%
Між українцями так ніхто не говорить. То лише матрьохи з ваньками.»