Прокачую сідниці• 28 июля 2024

Чим плануєте сьогодні займатись?

Я ще не вирішила
Поснідала і лежу

Хочу і відпочити (а значить макаимально нічого не робити), і по магазинам треба (хотілося б в НМ дещо глянути) і в Новус, і в Український Дім на виставку, і просто пройтись (люблю неспішні прогулянки і розглядатись навколо)
жижифреймут• 28 июля 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Щось вона мабуть не в тому Ізраїлі, що я знаю, живуть. Тут після школи обовʼязкова армія. Армія то престиж і діти туди йдуть із задоволенням, це як етап дорослішання, а житло дійсно малодоступне- вартість мільйон доларів за квартиру, іпотека на десятки років, хто має своє, вважай, міліонер)
Я тут 12 років живу. На дві краіни.
Вони тому і їдуть, що не хочуть сина в армію, а атестат без армії не дають, через два роки тільки. Буде в Польщі працювати та може на якісь приватні курси піде

Я тертий жук• 28 июля 2024
Пластом валяться хочется, сегодня из Украины вернулась, все тело болит, спать хочу, муж тянет на пляж, так как у него предпоследний день отпуска, а я спать хочу умираю
Маю декілька думок• 28 июля 2024
Ответ дляжижифреймут
Зрозуміло. Але може вони не в курсі- армія то не тільки бойовики, він може попроситися в ширут леумі- це як волонтерство, допомога в соціальній сфері. Розумію їхній страх перед армією.
Дочка знайомих так відслужила, соціальним працівником.
Вишневий цвіт• 28 июля 2024
Піти на нову пошту , відправити посилку. Потім дивитись фільм , потім їсти, пити, байдикувати. В неділю навіть на річку не хочеться йти -надто багато людей там.
7_кг_рыбы• 28 июля 2024
Деньги как обычно зарабатывать буду.
Затишне кубло• 28 июля 2024
Заберу заказ с Розетки и поедем на дачу. Огурцы солить и сарай ремонтировать. Вечером шашлык хочу.
Тантрический кекс• 28 июля 2024
Сейчас я пью кофе и завтракаю. Потом едем на рынок за арбузами, кукурузой, помидорами и тд.
Потом я на шезлонг, а муж траву косить будет, ну и на гриле пожарим овощи и рыбу