Inno4ka-ya• 28 июля 2024

Підпишіть будь ласка петицію

Дотримайте слово щодо заборони мобілізації підлітків! 1.Переведення чоловіків до 25 років, які раніше були обмежено придатними і після проходження повторного огляду будуть визнані придатними, з обліку військовозобов´язаних на облік призовників. 2.Заборонити мобілізувати без їхньої згоди вищевказаних громадян, в той час, поки розробляється порядок переведення їх на облік призовників.
https://petition.president.gov.ua/petition/229072

Бо це ж абсурд. Хворі діти тепер військовозабов´язані
vlad-svs• 28 июля 2024
что это за подростки 25 лет?

dibrov• 28 июля 2024
Вам не кажется что после просьбы ’что-то, где-то подписать’ вы должны как минимум объяснить что подписывается.
А по правила форума вы обящаны сделать описание приведённой ниже ссылки.
LyudaT• 28 июля 2024
Це не тепер, це так з початку повномасштабного вторгнення.
dibrov• 28 июля 2024
Ответ дляvlad-svs
что это за подростки 25 лет?
Ну такие с вейпом и на самокатах...😁
У меня уже семья была в этом возрасте.
автор Inno4ka-ya • 28 июля 2024
Ответ дляvlad-svs
что это за подростки 25 лет?
А вы не читали статью? Здоровые до 25 лет не призываются, а больные да. Где логика?
vlad-svs• 28 июля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
а где логика не призывать до 25?
автор Inno4ka-ya • 28 июля 2024
Ответ дляLyudaT
Категорию ’ ограничено пригодны’ убрали в марте. И раз по закону до 25 не призывают, это должно касаться всех граждан. А так больные оказались козлами отпущения
LyudaT• 28 июля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Не призивають призовників, призивають військовозабов´язаних. Ось і вся логіка. Там внесли вже законопроект, щоб усунути цю колізію. Кажуть, що приймуть до кінця літа. Сенсу в петиції не бачу взагалі.
автор Inno4ka-ya • 28 июля 2024
Vlad, раз вы за мобилизацию, тем более до 25, то вы у меня в блоке

автор Inno4ka-ya • 28 июля 2024
Ответ дляLyudaT
Ограничено годные ранее сейчас все военообязанные, по нынешним законам
Магия света• 28 июля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
они всегда были военнообязанными и их призывали и до нового закона
LyudaT• 28 июля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Петиції нічого не вирішують. Так, це дуже дивна і несправедлива ситуація. Але вирішувати її повинні наші можновладці.
автор Inno4ka-ya • 28 июля 2024
Ответ дляМагия света
Но до 25 без желания не должны призывать никого. А не больных без их согласия.
автор Inno4ka-ya • 28 июля 2024
Ответ дляLyudaT
Не вирішують, але хоч увагу привернути
LyudaT• 28 июля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Не вирішують, але хоч увагу привернути
Увага вже привернута.
Ніка Найз• 28 июля 2024
Ответ дляvlad-svs
что это за подростки 25 лет?
Вот из-за этой чуши я такое и не подписываю!

Подростки 25 лет, это смешно!
Ніка Найз• 28 июля 2024

А до войны вы прыгали от радости, когда ваши сыновья в 18 лет получали статус ограниченного годного в военное время, непригодного в мирное.
Ніка Найз• 28 июля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Не передергивайте! У них особый статус. И называется ограниченно годные в военное,непригодны в мирное.
автор Inno4ka-ya • 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз

Мій син взагалі не в Україні і навіть приписного немає. Це такі, як ви, тільки за своїх переживаєте

Ніка Найз• 28 июля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Ограниченные остались! Изучайте внимательно 402 приказ! Их градация стала меньше.
Оксинья• 28 июля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Они и ранее были военнообязанными

Дело в том, что пригодных к срочной службе записывают в призывники, а непригодных в мирное время и ограниченно пригодных/пригодных в военное время сразу записывают в военнообязанные (категория 2)

Во время войны мобилизации подлежать все военнообязанные с 18 лет. И до нового закона ограниченно годных до 25 призывали, если у них не было отсрочек. Просто их не отправляли, образно говоря, в штурмовики.

Наконец-то эту коллизию в законе кто-то понял. Может перестанут отправлять косых и кривых 20ти - деток на мясо
Оксинья• 28 июля 2024
Ответ дляLyudaT
Для того, щоб можновладці щось робили, потрібен розголос

Я у лютому писала на фейсбуці депутату Бужанському з проханням у новому законі захистити таких хлопців, а він мене на сміх підняв і сказав, що я нічого не розумію і нікого до 25 років не мобілізують
Гончаренко писала. Він взагалі проігнорував

А зараз вони автор та співавтор закону 11379. Диви, всього лише за пів року розібралися у особливостях військового обліку(((

Поки люди мовчать, можновладці нічого не роблять. А тим часом косих та кривих хлопців пруть на смерть
Оксинья• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Нет ограниченных
Есть пригодные к ... определенным видам войск

Разницы никакой. Как и раньше их мобилизировали, так и сейчас мобилизирую, если нет отсрочек по учебе или родителей инвалидов...
автор Inno4ka-ya • 28 июля 2024
Ответ дляОксинья

Будемо сподіватися, що до кінця літа це питаня вирішать, як вони обіцяють
Оксинья• 28 июля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Бужанський мені відповів, що Міноборони проти і перспективи прийняття цього закону туманні

Надія на те, що зараз пішов деякий розголос. Вчора вже на ю-тубі юрист Лук´янчиков зробив відео щодо цієї ситуації. Сподіваюсь, що цю тему не затруть і все ж таки виправлять цю дискримінацію по здоров´ю хлопців до 25 років
Оксинья• 28 июля 2024
Гаряча лінія Міноборони 1512

Всім родичам таких хлопців раджу подзвонити і запитати, чому їх хворі діти мають іти воювати до 25 років, коли їх здорові однолітки мають час отримати освіту, оженитися, народити дітей...

Доречі на лінії швидко відповідають. Звернення реєструють
Потрібен масштабний розголос
автор Inno4ka-ya • 28 июля 2024
Ответ дляОксинья

Цікаво, чому це міноборони проти. Як пояснює цю дискримінацію?
Оксинья• 28 июля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Я не знаю((( Це була відповідь Бужанського
А чи правда це, невідомо
Оксинья• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Какой, какой приказ нужно внимательно изучать?

4 травня набули чинності:

закон Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист (номер законопроєкту 10313, закону — 3621-IX) — Верховна Рада прийняла його 21 березня 2024 року, а президент Володимир Зеленський підписав 2 квітня;
наказ Міноборони про зміни до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України (№ 262 від 27 квітня 2024)
Саме ці документи скасовують статус «обмежено придатних до військової служби», зокрема й у період воєнного стану, та визначають нові правила процедури проведення військово-лікарської експертизи.

Зокрема поняття обмеженої придатності виключено з закону Про військовий обов’язок і військову службу (зі статті 14, яка регулює питання приписки громадян України до призовних дільниць та зі статті 26, у якій визначено підстави для звільнення з військової служби).

Оскільки статусу «обмежено придатних» більше не буде, в оновленому додатку до Положення про військово-лікарську експертизу ЗСУ йдеться лише про такі статуси:

непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку;

непридатні до військової служби з переоглядом (через 6 місяців або 6−12 місяців);

тимчасово непридатні (потребують лікування або лікування та відпустки, звільнення від виконання службових обов’язків);

придатні лише до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони;

придатні.