Лика-прилипка• 28 июля 2024

Борщ, знову

Хто там готує борщ за 15 хвилин, розкажіть покроково ,як ви це робите?
Дві порції борщу готувала рівно годину, при тому що овочей мало потрібно було підготувати і буряк був вже варений.
ЛЮБА• 28 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Ага, бачу) бурячків накопати, картопельки. Бо не з домашнього то не борщ, а так, незачьот.
Ща не гоните , а все начинается с семян и рассады на окне !!!так что борщ то все не просто ))))

Петриківна• 28 июля 2024
Ответ дляЛЮБА
А курицу поймать или свинку зарезать ,а перед этим вырастить ???ойц борщ то вообще не просто ))))
Свиню різати - ні. Але нарізати сире м´ясо і помити все від нього потім - то теж час.
ЛЮБА• 28 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
А пампушки забыли !!! Еще и пшеницу вырастить и муку намолоть , дрожжи вырастить … короче борщ то долго)))
ЛЮБА• 28 июля 2024
Ответ дляПетриківна
Это не зачет … надо все самой, то что то за хозяйка, что вырастить не может, тогда это не борщ …а так , красный суп
Щас ухожу• 28 июля 2024
Ответ дляЛЮБА
А де ви взяли насіння? Це цілий процес еволюції!!!
Скільки вченим потрібно над ними працювати, щоб довгоносик не поїв й хробаки не нападали?
ЛюбимаЯНЬ• 28 июля 2024
Вот шутят тут, язвят, а по сути, если варить настоящий борщ с мясом не курятина, и не с замороженной заготовки, то это очень долго.
ЛЮБА• 28 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Не ну мы так углубляться не будем ))) родня передала ))))
ЛЮБА• 28 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Да подготовка минимум год ! Не меньше !!!
Щебетуха• 28 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я сегодня бульон сварила, а завтра за пол часа соберу борщ

Вишня на торті• 28 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
Всё верно.
Кому надо пол дня варить борщ с нуля -вперёд!
Если у меня нет предварительных заготовок – то я готовлю что-то попроще.
автор Лика-прилипка • 28 июля 2024
Ответ дляДолькиКабана
То Ви просто з півня домашнього не їли)))
Бабуся в селі з домашнього півня готувала, то таки було смачно)
ХвостПистолетом• 28 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так мясо варится час!
Кубиками швидше
автор Лика-прилипка • 28 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Філе маленькими шматочками дуже швидко.
Я так само роблю з готової заправки, тільки зберігаю в морозилці. Філе, картопля й капуста приготуються за 15 хв, готова заправка з часником й кропом додається й на маленький вогонь ще на 5-10 хв. Потім закриваєш й настоюєш
Ну це якщо вже все нарізане. Я сама нарізаю, мені ніхто нічого не підготовлює. Теж швидко один буряк, дві картоплини, шматочок капусти, морква, цибуля, перець, але все одно виходить більше часу. Я на звичайному вогні готую, без мультиварки. Ще й досолювала чотири рази.
ХвостПистолетом• 28 июля 2024
Ну, щоб все, крім заправки, закинути, мені треба 15-20 хвилин. Потім півгодинки вариться, дістаю буряк, кидаю заправку, тру і кидаю буряк, кипить 10 хвилин і кидаю зелень, кипить ще 5-10 хвилин.
автор Лика-прилипка • 28 июля 2024
Ответ дляПетриківна
Автор, 15 хв ніколи на борщ не вийде.
Помити, почистити, натерти чи нарізати, лушпайки викинути - вже 15 хв. А якщо м´ясо, що ще довше.
Ну, дві порції готувати нераціонально, але найшвидший борщ на 5 л у мене 45-50 хв, якщо не рахувати час, коли поставив воду грітися і гуляєш+ довів до кипіння м´ясо чи овочі, поставив на малий вогонь і гуляєш.
У нас холодильник здох, в таку спеку більше готувати марнотратство, до ранку все зіпсується. Але саме в спеку дуже схотілось борщу)))
ХвостПистолетом• 28 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так!
СКИБИДЫШь• 28 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я с 90 х годов готовлю борщ без м´яса, могу в зажарку добавить шкварок, но редко,чаще фасоль. Вкусно. Есть понятие ’ постньій борщ’, ето тоже борщ
постою_послушаю• 28 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так мясо варится час!
Целое филе варится 20 минут, а тут нарезанные кубиками. Оно быстрее картошки сварится
постою_послушаю• 28 июля 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Куряче філе менше, але у мене готується 20 хвилин. Я готувала борщ без м´яса.
И с отварным буряком. Это точно борщ называется?

Ростки жимолости• 28 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так мясо варится час!
Філе курки час?!
ЛюбимаЯНЬ• 28 июля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Філе курки час?!
Борщ с курятиной - это не борщ
автор Лика-прилипка • 28 июля 2024
Ответ дляВишня на торті
Всё верно.
Я не планую, що готуватиму завтра чи на вечерю, бо коли голодна, хочу не просто в шлунок щось закинути, а з´їсти саме те, що хочеться в цей момент. Схотілось борщу - зварила борщ. Якби щось простіше схотілось, приготувала б щось простіше. Але питання було не в тому, що мені готувати чи їсти, а в тому, як вам вдається приготувати за 15 хвилин те, що у мене не виходить приготувати навіть за 30 хвилин
когдадеЦкие• 28 июля 2024
Варить борщ на две порции? Что это за извращение?
автор Лика-прилипка • 28 июля 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Холодильник здох.
Ростки жимолости• 28 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Борщ с курятиной - это не борщ
Згодна. Я пишу що так варять і філе варити годину немає сенсу
ЛюбимаЯНЬ• 28 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Фу, мне такое невкусно
автор Лика-прилипка • 28 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Фу, мне такое невкусно
З квасолею смачно. З шкварками не куштувала, мабуть жирне для мене буде, бо я їм або свіже або холодне, але вермішель з шкварками смачна.
СКИБИДЫШь• 28 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Фу, мне такое невкусно
Так мне по... на ваш вкус, я не вам готовлю
Чаюри• 28 июля 2024
За 15 хвилин ні. За годину зварю, бо люблю на курці (так, так, знаю, що це неправильно, ну але я люблю), як звариться, розберу, вкину картоплю, потім капусту і розібрану курку, а потім заправку (у мене закрутка, один день на рік катаю, потім всі борщі на чилі). Туди сюди і година вже. А за 15 хвилин, мабуть, борщу не буває, це ж треба картоплю почистити, нарізати, капусту нашинкувати те се, помити все. Не знаю що там за швидкі хазяйки.
СКИБИДЫШь• 28 июля 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Шкварки я не кидаю, трохи витоплюю смалець і на ньому роблю зажарку навпіл з олією,то пахне смачно