Ума Палата• 29 июля 2024
Коли знижки на електронні книжки на Амазоні
Підскажіть будь ласка чи бувають на них знижки? Цікавить kindle paperwhite . Треба дитині в школу бо дужий важкий рюкзак - думаю купляти чи зачекати
Ума Палата
• 29 июля 2024
І ще таке питання - якщо купляєш на Амазоні не треба перепрошивати чи щось таке ? Можна буде качати підручники ? І що значить реклама на екрані блокування? Якщо без неї відразу дорожче
naxodki_youtube• 29 июля 2024
Ответ дляУма Палата
перепрошивати не треба, у мене 2 kindle
naxodki_youtube• 29 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Ума Палата
• 30 июля 2024
Ответ дляКрайня невістка
на Чорну П´ятницю та Prime day знижки
Дякую !
Ума Палата
• 30 июля 2024
Ответ дляnaxodki_youtube
перепрошивати не треба, у мене 2 kindle
Дякую