Цигарний шланг• 29 июля 2024
Чому на одних діють магнітні бурі, а інші їх не помічають?
Сама не знаю• 29 июля 2024
Я, например, плохо ощущаю только один вид бурь (C). Их сейчас делят на С, М и Х класс.
Вот на М моя работоспособность улетает в космос, мои шутят, что по мне можно сверять, когда ’эмочка’. При С я лежу пластом, а Х мимо меня проходит.
Хз почему так
Задираю носа• 29 июля 2024
Я знаю наследственность играет роль, в моей бабушки, в покойного отца , у меня
Кнопкотиць• 29 июля 2024
Тому що мозок так влаштований, він шукає співпадіння. Не буде магнітних бур, то люди зі слабким здоров´ям прив´яжуть своє погане самопочуття до зміни погоди, до сонця, до дощу, до снігу, до зміну часу і т.д. Якби магнітні бурі дійсно так впливали на людський організм, то в тому чи іншому ступені, їх відчували б усі. Але ж ніт.
Пустощі-веселощі• 29 июля 2024
Всему виной их величество сосуды. Надо этим заниматься, потому что фиговые сосуды увеличивают риск деменции
Черпак_для_фантазий• 29 июля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
усі пишуть, що ними потрібно займатись, але як? приходиш до терапевта і кажеш: у мене сосуди, шо робити?
Пустощі-веселощі• 29 июля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
В первую очередь важно заниматься шв зоной. Чтобы не было зажимов. Но да, к врачу, вроде мрт и узи делают, чтобы состояние сосудов оценить, но я не врач, он точнее скажет. Ну и сигареты, алко нельзя
Кружите меня,кружите• 29 июля 2024
Ответ дляСама не знаю
Хз почему так
А де ви їх відслідковуєте?
Суцільна зрада• 29 июля 2024
Причина в особливостях будови кровоносної системи, і далеко не завжди це патологія. Хвороби які вище згадувалися розвиваються однаково як в людей, що реагують на магнітні бурі, так і в тих що ні.
Суцільна зрада• 29 июля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Слідкувати за станом кровоносної системи мають всі, особливо з віком. Це і харчування і звички і ’ робота’ з хронічним захворюваннями
Партизанка• 29 июля 2024
Я перевіряла судини, сказали: хороші. Кардіограма теж абсолютно нормальна. Ходжу до спортзалу у свої 49. Думаю про хороше)) Але коли є довбані бурі (я їх не відстежую наперед, але точно можу сказати, коли вони є на основі свого самопочуття), то все іде шкереберть: і спорт, і відпочинок((( Медицина безсила поки що, на моє переконання. Причини не встановлено. Якась особливість організму, яка передається генетично, але не всім дітям
Ответ дляПартизанка
Ваша особенность в том, что не сделали ЭКГ.
Партизанка• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
До речі, робила. Нічого не призначили, відпустили. Що ще зробити?
Партизанка• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
ЭНЦ, Луч, РЭГ делали?
Здається РЕГ робила. Порадьте, де свіжу діагностику зробити і що саме. Спробую ще раз. Може, медицина зробила крок вперед)) дякую!
Партизанка• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Лучше КТ пока ничего не придумали, правда стоимость тоже не совсем копеечная.
МРТ робила, якісь невеличкі ділянки мозку були пошкодженими + протрузії у шийному відділі. Сказали, що для мого віку це хороша картина, пошкоджені ділянки пояснили якимись травмами в минулому, нічого не призначили. З протрузіями я навчилася жити, гімнастика для шиї, масажі, певні мазі при втомі, плавання. У мене вже кілька років загострення в шийному відділі припинилися і загалом я на протрузії не нарікаю.