Тану на сонці• 29 июля 2024

15 євро на добу на харчування достатньо Греція?

Мама і двоє дітей (7 і 10) років?
автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Автор, ми на Криті часто скуплялись в цьому супермаркеті, в декількох містах, де ми жили, він був у пішій доступності, і досить широка мережа. Не знаю, чи є він на материковій Греціі. Можете там ціни подивитися:
https://kritikos-sm.gr
Дякую, гляну!!! Ціни на базові пррдукти +/- однакові.

автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Згодна з вами на всі 100%.
Я щойно прийшла з магазину, витратила 200 грн. Купила 2 дині по 1 кг і 5 качанів кукурудзи.
Але вдома є м´ясо, макарони, овочі, консерви, ковбаса, сири, молоко і все інше
Я приїхала з фори - 290 грн - 30 яєць, біля 400 г сиру, три перчини, три кабачки, 1 кг гречки, 1 паштет курячий ( іноді такої гадості хочеться). В бабусі купила 3 кг огірків і 1 кг помідорів - 230 грн. Це на тиждень закупка.
Стопясят раз обсуждала• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Це не тижнева закупка, це сум
побольшомусекретику• 29 июля 2024
Я в Сходнице тратила 1000 грн в день на еду. Мама и ребенок 13 лет. Это 22,5 евро. А вы говорите 15 евро в Греции на троих..
Не будь КакСвета• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Будь ласка, сподіваюсь буде корисно. Я не купувала там мʼясо рибу, тому що ми обідали і вечеряли не вдома, тому не дивилась ціни. Купували в основному продукти для сніданку: яйця, сир, шинку, хліб, йогурти, печиво, фрукти, воду питну, іноді морозиво, один раз купила рідкий порошок для прання, бо в апартаментах закінчився, то середній чек був це мінімум 25- 30 євро за один раз. Але, повторюся, в мене син підліток, апетит в нього хороший.
Стопясят раз обсуждала• 29 июля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Якщо в Греції є Фора, то автору 15 євро вистачить на два тижні для закупок
Помогалочка• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
А яке меню приблизно з цього набору у вас вийде? Це на скількох людей?
Ms. Dolly• 29 июля 2024
Ответ дляФизрукая
якщо не пити нічого алкогольного, не ходити по кафешках, а готувати вдома, економити, то може й вистачить, ми завжди закладали 30 про всяк випадок, хоча на Мальті вистачало менше, але ми вдвох із сином були, щоправда це з пивом)
Ну когда-то когда я была студенткой, я вкладывалась по минимуму, утром завтракая в отеле, а вечером покупая в супермаркете булочку, салат и мини-шампанское
Но тут же дети, а им же надо и пирожок, и мороженое, и лимонад, и сувениры какие-то)
А не так что «это нельзя», «дома макароны будут» итд
автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Це не тижнева закупка, це сум
Чому сум? Салат вийшов дуже смачний і веселий

автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Ми на ЗУ мін 2,5 тисячі на чотирьох. Ну це ж смішно, порахуйте накрутку - сніданок з омлету 3 шматочків помідора і 3 огірка -160-180 грн, порахуйте вартість цієї страви самостійно приготованої, і так зі всім. 1 кг м´яса гриль 1200 грн, скільки кг м´яса можна купити вдома - 4-6.
Стопясят раз обсуждала• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
О, у вас зелень, цибулька і заправка з´явилися в салаті, як і у мене інші продукти до дині з кукурудзою.
Діти ваші теж такий салат їстимуть?
автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
В мене син 7 років, ще годую з ложки, якщо не буду годувати взагалі не їстиме. Все чекаю, коли почне сковорідками їсти котлети, як тут пишуть про підлітків.
Сегодня сержусь• 29 июля 2024
Їдьте і не переживайте, Греція чудова. Можете з дому взяти чай, каву, печиво.
Злива інформації• 29 июля 2024
Кофе-чай берите с собой еще посоветую купить супы - мивины - выручают)
А так - вы сможете жить экономно и получить удовольствие на море (ведь не в ресторанах счатье)!
Удачи автор!
Сегодня сержусь• 29 июля 2024
І ніякі Східниці з Грецією не зрівняються (була там теж).
автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляПомогалочка
На 4 людей - 2 дорослих, двоє дітей. Он салат собі зробила, дітям огірків нарізала до плову з булгуру. З цих продуктів не вийде меню, це просто купила те, що має завжди бути вдома, і що закінчилося, чи закінчується.
автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Мої відповіді, якщо не лінь, почитайте.
автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Діти ваші теж такий салат їстимуть?
Ні, діти не їдять салати, їм огірків нарізала просто. Донька в цьому році почала по чуть-чуть їсьи перець і помідори - просто порізані, не салат. Це перемога.
автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Дякую. Каву точно візьму, в них гидотна скрізь.

автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Удачи автор!
Дякую!!!
Стопясят раз обсуждала• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Так ви ж написали, що закупка на тиждень. А вдома виявляється плов булгуру та все інше
Злива інформації• 29 июля 2024
https://www.lidl-hellas.gr/l/el/fyladia/01-08-lidl... Вот примир Лидла в Салонниках, посмотрите посчитайте!
Лучше хлеб с чам на завтрак в Греции чем дома сидеть))
автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Ну в Карпатах, Закарпатті теж неймовірно гарно, моря не вистачає там.
Злива інформації• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Ой сейчас накинутся, но греческий Нескафе Фраппе очень вкусный - да растровримый)))
автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Теж так вважаю. Дякую!!!
Помогалочка• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Теж так вважаю. Дякую!!!
Яйця 92 грн десяток , це вдвічі дорожче, ніж у Форі
автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляПомогалочка
У форі по 2,60, у 4 рази дорожче.
Міряно-переміряно• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Я і питаю про сама, ну звісноине дороге, а швидке, я не збираюся біля моря викрутаси на кухні готувати, дома будуть їсти забаганки. Типу макарони, рис, гречка і м´ямо/риба, + овочі. Ковбасні вироби не їдять, йогурти, фрукти - от і все меню.
ого, то Ви ще й м’ясо/рибу і овочі сюди втулить зібрались?....
автор Тану на сонці • 29 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну звісно, а як без них, ще й яйця, забула про них.
ротцвеники• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
В Чорногорію блендер возила, доньці супчики овочеві блендерила.
Ви хоч колись відпочиваєие?