Тану на сонці• 29 июля 2024
15 євро на добу на харчування достатньо Греція?
Мама і двоє дітей (7 і 10) років?
Говорю-балакаю• 29 июля 2024
Коли готували самі в нас був цінник 30 євро в магазині на день ( приблизно )
Це мінімально . Коли вже куплені олія, масло, і основа якась вдома була
В ресторані на вечерю цінник -50
Ms. Dolly• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Я і питаю про сама, ну звісноине дороге, а швидке, я не збираюся біля моря викрутаси на кухні готувати, дома будуть їсти забаганки. Типу макарони, рис, гречка і м´ямо/риба, + овочі. Ковбасні вироби не їдять, йогурти, фрукти - от і все меню.
На 15€ на троих тогда без йогуртов и фруктов будет
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляKot-2e6b
Ви їдете автобусним туром?
Ще нікуди не їдемо, рахую варіанти, чи тур брати, чи самим, знайома запропонувала будиночок.
Кашка-маняшка• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Ну звісно сама, діти в ресторанах нічого не їдять.
Ну чому не їдять??? Там курочка чудова, риба. Є все для дітей.
КошкинДом• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Я не про ресторани.
І в магазинах не дешево. Для мене дорого все було. Похід в магазин 20-30 евро
КонхфЭдкаТузик• 29 июля 2024
Ответ дляКошкинДом
Я на Халкідікі брала в червні по 4 евро, ну раз ну два ви його з´їсте і все. Ну мені жирний
Мне тоже не зашла эта шаурма
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляКошкинДом
А як ви собі це уявляєте, ви їсте, а діти що будуть дивитися на вас? Насмішили
А як ви думаєте 10 років відбувається, так і є!?
Мать драконов• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Все одно це мало
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В Греции высокие цены. Упаковка сосисок может быть и 5 евро. Мне цены дешевыми там не показались
Не їмо таке.
КошкинДом• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
А соку, вода це не безкоштовно. 2-3 евро
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляКошкинДом
А мені смачний, і не жирний, на Криті був 3,5 великий, дитячі по 2.
Дева Мария• 29 июля 2024
Там дорого все , и в супермаркетах и на рынках , надо знать места , где покупать рыбу например , спросить местных . А так - покупать все дорого . Это вам не Испания )
КошкинДом• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Ну в мене не так. Моїй теж 10
КонхфЭдкаТузик• 29 июля 2024
Ответ дляКошкинДом
А еще там вкусные фрукты. Дыни бомбезные. Ну как не купить фруктов в фруктовых магазинчиках ? Это помимо супермаркета.
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Ніяк. 50 ще ок.
Ми 50 на тиждень в Іспанії витрачали, невже Греція дорожча?
Дева Мария• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Дороже конечно)
КонхфЭдкаТузик• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Не їмо таке.
Яйца и все остальное тоже дороже чем у нас прилично
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Упаковка креветок 10+ евро
Серйозно? Мені повезло - діти їх не їдять.
КонхфЭдкаТузик• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Автор, ну так а что вы планируете тогда есть ? Пустые макароны ?
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Моїм не чудова, їм чудова лише мамою, чи татом приготовлена.
КошкинДом• 29 июля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Повезло вам. У вас дети ничего не едят кроме макарон и гречки
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляКошкинДом
Вода дешева. Є безкоштовна, є за гроші.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 29 июля 2024
Если готовить самой - то конечно хватит, курица(бедра) 5€ кг, сезонные овощи по 1-2€ кг
Рис 1,5-2€ кг
Молоко 1,5€ 1л
Креветки свежие крупные, сибас 15€ за кг
Думаю и 10€ хватило бы но это при условии, что уже куплено масло, специи, кофе, чай и прочие приправы
Рис 1,5-2€ кг
Молоко 1,5€ 1л
КошкинДом• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Вода дешева. Є безкоштовна, є за гроші.
Там немає безкоштовно, в чек пишуть і хліб і воду. Може вам повезе , сделают комплимент , угостят арбузои
Патика-мотика• 29 июля 2024
Автор, а смысл без денег ехать в Грецию и голодать? Ваш уровень - Болгария
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Дороже конечно)
Дивно, бідна країна, а ціни високі.
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Знаю.
Тану на сонці
• 29 июля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Курочку готувати, рибу білу, свинину.
Тріль!• 29 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Що так подорожчали гіроси?
Гирос 8-10€ в Салониках порция