Обижулька• 29 июля 2024

Діти, 7 клас.. Дистанційка чи очна форма?

Хтось лишається на дистанційному чи виходите на очну форму?
Минулий рік вчилися на дистанційному.. Зараз ще в роздумах, чи виходити на очну?
булоТАЙминуло• 29 июля 2024
Харків, без варіантів
Щаслива Я• 29 июля 2024
Смотря где.
Платье Длинное бальное• 29 июля 2024
У нас и в прошлом году очная была, 6 класс. В этом году тоже, слава Богу. Конечно, смотря где вы живете.
Анчо Ус• 29 июля 2024
есть возможность? - оставайтесь на дистанционке
Янгол в камуфляжі• 29 июля 2024
Київ.
Як і у прошлому році будуть вчитися по черзі. Неділя в школі - неділя дистанційно.
Бо в бомбосховищі не вистачає місць для одночасного навчання всієї школи.
Анчо Ус• 29 июля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Київ.
две смены?
сказочное_Бали• 29 июля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Київ.
У нас дві зміни, але друга зміна на 12 чи 13, останній урок о 18:15 закінчувався. Всі навчалися щодня.
Вільний митець• 29 июля 2024
Київ. І минулий рік офлайн і цей планується так само
Янгол в камуфляжі• 29 июля 2024
Ответ дляАнчо Ус
две смены?
Ні. Школа працює в одну зміну.
Просто один тиждень ходять до школи. Другий тиждень - дистанційні уроки. Але всі по розкладу та в повному обсязі.
Даже фізкультура дистанційно проводится. І труди, і мистецтво.
Анчо Ус• 29 июля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ні. Школа працює в одну зміну.
спасибо
бювет_в_обед• 29 июля 2024
Дивне питання, якщо у вашому місті є Петріот, то можно і очно
13чудоСВЕТА• 29 июля 2024
Я б дуже рекомендовала виходити, починаються важкі предмети - фізика, хімія, геометрія - пропустить основи - далі буде дуже важко. Донька була на дистанційні 6-7 класи, вийшла на очне в 8 і просто бралися за голову, тому що знань після дистанційки просто нуль.. Списувати та гуглити тільки навчилася чудово.
Кукарачка• 29 июля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Типу це від батьків залежить виходити чи ні. У нас лише в середині серпня буде педрада і тоді вирішать, як діти вчитимуться. І доведуть до батьків. А впливати на це ми не можемо.
Вишневий цвіт• 29 июля 2024
Смотря какой город и есть ли убежище?