Обижулька• 29 июля 2024
Діти, 7 клас.. Дистанційка чи очна форма?
Хтось лишається на дистанційному чи виходите на очну форму?
Минулий рік вчилися на дистанційному.. Зараз ще в роздумах, чи виходити на очну?
Платье Длинное бальное• 29 июля 2024
У нас и в прошлом году очная была, 6 класс. В этом году тоже, слава Богу. Конечно, смотря где вы живете.
Янгол в камуфляжі• 29 июля 2024
Київ.
Як і у прошлому році будуть вчитися по черзі. Неділя в школі - неділя дистанційно.
Бо в бомбосховищі не вистачає місць для одночасного навчання всієї школи.
Анчо Ус• 29 июля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Київ.
две смены?
сказочное_Бали• 29 июля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Київ.
У нас дві зміни, але друга зміна на 12 чи 13, останній урок о 18:15 закінчувався. Всі навчалися щодня.
Янгол в камуфляжі• 29 июля 2024
Ответ дляАнчо Ус
две смены?
Ні. Школа працює в одну зміну.
Просто один тиждень ходять до школи. Другий тиждень - дистанційні уроки. Але всі по розкладу та в повному обсязі.
Даже фізкультура дистанційно проводится. І труди, і мистецтво.
Анчо Ус• 29 июля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ні. Школа працює в одну зміну.
спасибо
13чудоСВЕТА• 29 июля 2024
Я б дуже рекомендовала виходити, починаються важкі предмети - фізика, хімія, геометрія - пропустить основи - далі буде дуже важко. Донька була на дистанційні 6-7 класи, вийшла на очне в 8 і просто бралися за голову, тому що знань після дистанційки просто нуль.. Списувати та гуглити тільки навчилася чудово.
Кукарачка• 29 июля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Типу це від батьків залежить виходити чи ні. У нас лише в середині серпня буде педрада і тоді вирішать, як діти вчитимуться. І доведуть до батьків. А впливати на це ми не можемо.