В кого тако було• 27 ноября в 23:40

Другий клас англійська

Як Ваша дитина вчить англійську мову без репетиторів шкільну програму? Чи вдається вивчити слова? Читати? Ви допомогаєте вчити слова?
Губной рояль• 27 ноября в 23:41
Плохо учит
Христя в тiстi• 27 ноября в 23:42
Якщо хочете, щоб дитина справді вивчила мову,беріть репетитора-з досвіду
Мелочунь• 27 ноября в 23:43
Я и в 7 помогаю.
Точнее учит она, а ясоздаю на word wall игры с этими словами, чтоб быстрей запоминала, а не зубрила. 90 грн в мес, 5 минут вашего времени и минимум пол часа в день экономии для ребенка. С их графиком это очень немало.
ДелиВерка• 27 ноября в 23:42
Розмовляємо з ними англійською
Идууу--уууу блин• 27 ноября в 23:48
Яка у вас книга?
Идууу--уууу блин• 27 ноября в 23:51
На ютубі є класна викладач епл три канал шукаєте і красота вивчати з викладачем
Пописанная парта• 28 ноября в 00:01
Сам никак. С репетитором.
автор В кого тако було • 28 ноября в 00:16
Ответ дляИдууу--уууу блин
Яка у вас книга?
Super minds
Несу добро людям• 28 ноября в 07:00
Собираюсь подключать репетитора бо діла не буде бачу
Estetka• 03 декабря в 03:02
Програма сумна. Діти читати не вміють, на уроках не розмовляють. Добре, якщо хоч пісні слухають чи прості вірші вчать.
Як мама і репетитор пишу, щоб встигнути за програмою треба починати вчити за рік до школи. Але це не нормально. Вимагають більше, ніж дають.
Як допомогти?
Ставте слухати пісні, мультфільми про Gogo, вчить читати за фоніксами. В YouTube багато гарних каналів.
Безкоштовний додаток для читання - Jolly Phonics.