Щас ухожу• 29 июля 2024

Я ніколи нічого не виставляю в соцмережах. Мені намагаються нав´язати провину

те, що я жива, що живий мій син чи чоловік
Поліпривіт всім• 29 июля 2024
Ответ дляВумна вутка
Если подписчикам не нравится, они отписываются. Все просто.
Приходить в соцсети и ставить свои условия другим участникам, это не нормально. Не нравится - вышла, отписалась и дальше живешь
Да мне в общем то вообще феномен соцсетей интересен. Зачем свою жизнь люди напоказ выставляют. Вот девушка ответила «чтобы другие видели что я не неудачница. К слову, самые, если так можно выразиться «удачники» и «удачницы» в моем окружении имеют пустые профили в соцсетях. Могут быть подписаны на какие то коммерческие профили в соответствии с интересами, но свою жизнь берегут от посторонних доброжелательных глаз))

YaЯна• 29 июля 2024
Нічого немає поганого у яскравому фото
язззззь!!!• 29 июля 2024
Ответ дляYaЯна
Для себе і для інших. Бо мені подобається поділитися гарною світлиною і побажати, наприклад, доброго ранку.
Але тут уже питання, хто як сприймає. Хто порадіє за мене і прийме побажання, а хто ’ах ти с*ука у Карпатах!!!’
То вам так хочеться, щоб хтось подумав:’ ах ти с.ка’))) Вони не бачать ваші фото, щоб таке писати. Ви ж самі розумієте, від людей, які злять, відписуються. Там є така опція, 30 днів наче.
YaЯна• 29 июля 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ви зла людина, це по вашим фіолетовим рожам видно))) і вас розізлило, що ви і ваші фото не потрібні нікому, а 90% їх просто не бачить. Ви мабудь про це не думали)))
Не зліться, довше проживете)) І прийміть, що ви тільки дітям і батькам цікаві. У інших своє життя.
Ось ви взагалі не угадали, я взагалі найдобріша людина
язззззь!!!• 29 июля 2024
Ответ дляYaЯна
Ні, це видно, що ви завислива і зла.
YaЯна• 29 июля 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ні, це видно, що ви завислива і зла.
Це по вам видно, ви реально зла людина
Мизимец• 29 июля 2024
Девушки, а почем нынче за тему платят?
Судя по троллям, то надо просто уметь составлять слова из букв
#этомыумеем
Мамкиня доця• 29 июля 2024
а мені кажуть,що мене захищає ЗСУ.
і от маю питання:мене одну? чи захищає і тих, хто має нахабство тикати цим інших людей?
автор Щас ухожу • 29 июля 2024
Ответ дляМизимец
Девушки, а почем нынче за тему платят?
#этомыумеем
1 речення - штука грн

Царевна_несушка• 29 июля 2024
Не так бісять тролі, як ті люди, що приймають на віру цей брєд.
Мизимец• 30 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
1 речення - штука грн
Вы себе льстите