Щас ухожу• 29 июля 2024

Я ніколи нічого не виставляю в соцмережах. Мені намагаються нав´язати провину

те, що я жива, що живий мій син чи чоловік
YaЯна• 29 июля 2024
А я виставляю! І мені всеодно. Ось повернулась з Карпат і спамлю всю стрічку фотками. Бо мені на часі. На часі жити саме зараз, бо завтра може не настати.
У інших була можливість подорожувати, у мене її не було. Зараз я можу і хочу. Мій чоловік був в АТО, коли вони всі постили свої відпочинки в 2015-2016.
Зараз вони захлинаються ядом. Але вони ж цього не знають. Не знають, як я лікувала потім депресію, невроз і тривожні розлади. Не знають, як мій 5ти річний син потім заїкався ще півроку, бо за пару переживав.
А тепер вони плюють, що не на часі. А їм тоді було на часі, коли війна була у моєму домі? Плювала на всіх

Своего не предлагать• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
При том!
Я на фото есть с бутербродами
Так скажіть, щоб фото з вами не виставляли. Ви в якій країні, що то недорого?
автор Щас ухожу • 29 июля 2024
Так
Забагаловка• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Личные фото держу в гуглфото, или ССД
Выставляют только что едим .
Чтобы еда была у всех на устах но не мы
Если не хотите чтобы о вас говорили, то вообще ничего не выставляйте. А если выложили пост, то будьте готовы к комментариям. Посты и фото для того и выставляют на всеобщее обозрение, чтобы узнать о них мнение людей.
Своего не предлагать• 29 июля 2024
Ще хтось дивується ікрі.... Мда...
Vitamina1407• 29 июля 2024
Ще одна параноічка якій мерещиться
Трохи злякана• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Личные фото держу в гуглфото, или ССД
Выставляют только что едим .
Чтобы еда была у всех на устах но не мы
Ви не пробували спочатку думати, а потім писати? Або хочаб перечитувати написане?
автор Щас ухожу • 29 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ще хтось дивується ікрі.... Мда...
Икорку едим, а она для богатых
Своего не предлагать• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Икорку едим, а она для богатых
Щодня? Чорну? В рашці таке недорого

автор Щас ухожу • 29 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
А где фото держать?
В компе , щас ведь флеши есть
Трохи злякана• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
А где фото держать?
В компе , щас ведь флеши есть
Схоже, ви не тільки писати, ви ще й читати не вмієте
автор Щас ухожу • 29 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Щодня? Чорну? В рашці таке недорого
Масло хлеб и сольки чуть з червоной икоркой
Пустощі-веселощі• 29 июля 2024
Удалено администрацией...
Своего не предлагать• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Тобто червона ікра то для багатих? У вас на тому фото не альо ікра.
ТрамвайGirl• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
никогда не понимала людей которые фоткают еду и выставляют - что они едят и как ...
автор Щас ухожу • 29 июля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Удалено администрацией...
автор Щас ухожу • 29 июля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Но ведь завтра может и не быть икры, память
Тоска в носках• 29 июля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Удалено администрацией...
Там просто угрожают как проклятьями так и физически. А так не навязывают, нет. Предупреждают
Ms. Iphone• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Удалено администрацией...
На 15 минут хватило

Советчицы- лучшие!

Трохи злякана• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Шлункова?
Оченьценная• 29 июля 2024
Синьобіле, ікра, так, де фото держать, весна-осінь, м´ясо-хліб, бла-бла....

Це коротко про вашу писанину.
3@йk@• 29 июля 2024
Ответ дляСало не люблю
Як це, приклад можна?
Приклад у цього ж троля в сусідній темі
Уравнобешенная• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Соль с красной икрой?
Ms. Iphone• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Правильно писать ’заморская, баклажаная’!
Поліпривіт всім• 29 июля 2024
Ответ дляYaЯна
Чувства я ваши понимаю очень хорошо. Но вопрос мой в следующем. Ваши выставленные фото как- то увеличивают радость от вашего отдыха? Да, мы живем сейчас, но зачем всему миру знать об этом?
YaЯна• 29 июля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Чому всьому світу? Виключно тим, хто в друзях. Бо я теж хочу показати, що в мене теж якесь життя йде, а не те що, я невдаха
Вумна вутка• 29 июля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Так а зачем весь мир смотрит? Она ж у себя на странице выкладывает, а не ходит по чужим страницам и там постит
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Eдим икру, в фб выложила семью с бутербродами, вот люди гордятся что у них нету а я ем
https://pic10.kidstaff.com.ua/pictures_user/2/7152...
Ви ж написали, що ніколи нічого не виставляєте, звідки кому знати що ви їсте?
З іншого боку, вважаю, що свою жратву в соцмережі виставляють дуже тупі недалекі люди
Конфиденциальность• 29 июля 2024
Я теж не виставляю. Знайома сказала, що мій чоловік ухилянт. Я відповіла: ТАК! Не збираюся їй розповідати про болячкі мого чоловіка.
автор Щас ухожу • 29 июля 2024
Я не выставляю мои фото, а с едой в руке, хай смотрят.