Летюча помилка• 29 июля 2024
А какая кислотность желудка при атрофическом гастрите?
Аннуитет• 29 июля 2024
мне кажется, может быть любая. У меня с таким диагнозом - повышенная.
от изжоги мучаюсь постоянно
...аяприкольная• 30 июля 2024
Ответ дляАннуитет
от изжоги мучаюсь постоянно
Скажіть будь ласка ви якось лікувалися, якусь дієту можливо тримаєте, або щось ще? Також поставили такий діагноз але толком нічого окрім курса антибіотиків для виведення хелікобактеру, не запропонували
Аннуитет• 31 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Вибачте, теж нічого не пропонували такого ( де-нол або омез, гіалера, , мукоген) дієту рекомендували, але я не притримуюся її.
...аяприкольная• 01 августа 2024
Ответ дляАннуитет
Зрозуміла, дякую