Вчителька з мікрорайону• 30 июля 2024

Чому в мене з чоловіками завжди закінчується однаково

Якось так у мене будь-яке знайомство з чоловіками веде до одного і того ж результату: спілкування повільно сходить на нуль; все зводиться до того що вони врешті решт просто дивляться і лайкають мої сторіси. Таке наче я собі аудиторію глядачів в інстаграм набираю 😂 От що я роблю не так?
Барбітта• 30 июля 2024
Не розмінюйтесь на менше, не ходіть з тим, з ким би не хотіли бути все життя
автор Вчителька з мікрорайону • 30 июля 2024
Ответ дляБарбітта
Так я і не ходжу 😂 я про те, що вся активність кавалерів через деякий час зводиться до лайкання моїх фото, які я періодично виставляю...
Просто звязда• 30 июля 2024
Напевно завжди вибираєте один тип чоловіків . І цей тип не Ваш.
Околовита• 30 июля 2024
Может вы скучная или нудная, или назойливая. может пахнет от вас не очень или еще какая то черта раздражающая. Мы ж не знаем и даже не видели вас
Ответ дляОколовита
Може...
Барбітта• 30 июля 2024
По видаляйте їх з підписників, зробіть закритий профіль в інстаграм, не будьте завжди доступною, будьте натуральною, тобто не грайте роль супер веселої, розумної і тд
Аленький носочек• 30 июля 2024
У меня аналогично. Замуж я то вышла давно, но за того, кто более-менее хорошо относился и предложил. А вот после того от мужчин внимания куча, но дальше первой встречи дело не заканчивается. Либо сразу клонят к сексу, либо потом перезванивают через пару недель
useruseruser• 30 июля 2024
А вы не ревнивая,автор? От ревнивых бегут сломя голову.
Ответ дляБарбітта
І що це дасть? Вони активізуються якщо я їх видалю? Мені вже все одно на тих хто просто стежить. Я задаюсь питанням, чому чоловікам більше нічого не потрібно.
Баба_Воля• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Прочитала...Ви не нервная 😂😂😂😂у кого что болит....
Ответ дляuseruseruser
До цього ще ні разу не доходила справа, щоб я демонструвала свою ревність) не доходила справа ні до конфліктів ні до претензій, ні до сварок. Просто от люди перестають писати і тільки спостерігають за сторісами
Веккy• 30 июля 2024
Ответ дляПросто звязда
Как раз её. Раз её тянет на таких
useruseruser• 30 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Зараз більшість таких чоловіків,на жаль.
І ще можливий варіант,що у вас нуууу дуже забагато фото і хлопці вважають,що ви вертихвостка
Протру пилюку• 30 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Значит это не ваши люди. Не зацепило их. А сторисы смотрят просто так, от скуки, или ещё как то. Я тоже смотрю иногда сторисы разных обычных людей. Например моего татуировщика. Бывший коллега живёт сейчас в Чехии и снимает пишет интересно. Его жене тоже думать, что я им интересуюсь? Нет конечно. Люди слишком много значения придают соц сетям.
Кудрі кручу сама• 30 июля 2024
Блин автор,вокруг куча людей,и не все друг другу интересны.все с вами так
Кондуктор трамвая• 30 июля 2024
Ответ дляОколовита
Ну вот я нудная. И пахнет от меня не очень. Тем не менее мужчины у меня были
Ответ дляВеккy
Как раз её. Раз её тянет на таких
Але хотілось би стосунків уже. А воно все якось вяленько. Ну що мені, чеплятися до них, вішатись? Додати голову над тим як їх зацікавлювати щоб їм було не скучно зі мною? Дійсно, помітила, коли я дуже запарююсь, прямо от продумую діалоги, вишукую жарти влучні, то спілкування тримається. Але ж мене надовго так не вистачить. До того ж , із кожного утюга кричать, що це чоловіки мають нас зацікавлювати і розважати, а не ми їх.
Ответ дляuseruseruser
Два-три сторіз на тиждень. Іноді більше, іноді менше. Не завжди на них я.
Ответ дляКудрі кручу сама
Але мало хто до 36 років залишається сам, без сім´ї, дітей і навіть серйозних стосунків.
useruseruser• 30 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Насолоджуйтеся свободою,автор.Інша справа - якщо б ви були мамою одиначкою без допомоги
Ответ дляКондуктор трамвая
Пахне від усіх періодично не дуже, особливо в спортзали чи зранку з рота) знаю навіть таких від яких жахливо тхне, і вони одружені. При тому з норм людьми, не якимись бічами, вибачте
Протру пилюку• 30 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Едьте в ЕС. С нашими мужчинами печаль была и до войны. Безинициативные. Даже в клубе, кабаке, сидят как рыбы по углам.
useruseruser• 30 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Чимось ми з вами тут схожі в цьому автор.
Ответ дляuseruseruser
Дякую:) але доки ж вже насолоджуватися...
Кудрі кручу сама• 30 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я вас прошу,люди по кучу раз женятся/выходят замуж.вы тоже чай с первой любовью не живете)
Кондуктор трамвая• 30 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я в курсе
Барбітта• 30 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Чекайте, щоб ваш обраний хлопець до вас притягнувся, а навіщо вас масовка в підписниках , кого зачепить, зробить вас повторно запит, а ні, так і нічого на вас дивитись
Треба підробіток• 30 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Мужики сейчас такие,не напрягаются особо
Протру пилюку• 30 июля 2024
Автор, была недавно тема Почему я не нравилась нашим, или украинским мужчинам’. Много там интересного написали. Свой опыт и разные мысли.
Треба підробіток• 30 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Потому что они получают то что им нужно в другом месте