Я такая наивная• 30 июля 2024

Мені присилають похоронні вінки

Додому,під двері кладуть,на роботу кур´єром.
Варто заявити в поліцію?
Щось змінить?
Хто це робить,я не знаю
Та_шо_ж_таке• 30 июля 2024
Красивые хоть?

Як ухурделю• 30 июля 2024
Продавайте в похоронное агентство. Они сейчас дорогие. Заработаете. Украшайте могилы своих родственников. Найдите положительные моменты.
Триндю-бриндю• 30 июля 2024
Ого, есть мысли кто это может быть? Подпись есть на венках?
Свій варік• 30 июля 2024
Договоритесь с ритуальной агенцией и сдавайте им в полцены. Подзаработаете
Гидроусилитель руля• 30 июля 2024
Вы в Турции? Может свадьба у вас скоро
Булку Дай• 30 июля 2024
А без надписей? Или там ’покойся с миром, разлучница’?)))
маска Ілона• 30 июля 2024
Звичайно варто , хтось же це робить , особливо курʼєром , як мінімум номер телефону є
Поставте камеру приховану біля дверей

Мию вікна у мороз• 30 июля 2024
кому вы так насрали?
Гидроусилитель руля• 30 июля 2024
Ответ дляБулку Дай
Вообще не палевно так
Красавица писяная• 30 июля 2024
Поставте глазок з камерою
РокерША• 30 июля 2024
Такого я ещё не встречала, может это за вами так ухаживает владелец похоронного бюро...
Розвідка Маші• 30 июля 2024
Скоріше за все увела жонатіка
Красавица писяная• 30 июля 2024
Ви їх не читайте, може хтось божевільний їх з могил забирає та ще й якусь порчу робить 🥲
На границе• 30 июля 2024
Вы в курсе, сколько стоит венок? Это кто то богатый на вас тратится. Может хочет очаровать?
Чесно брешу• 30 июля 2024
Сьогодні тут змагання по створенню трольних дебільних тем?
Анонім Секретар• 30 июля 2024
Покажіть
Ms. Анонимная• 30 июля 2024
В універі вишмат викладаєте? Були у нас такі історії)
Електрохарчування• 30 июля 2024
Девчата, это ж в Советчице была тема о голубом похоронном мишке вчера или позавчера?
Тут надолго• 30 июля 2024
Ви ж знаєте хто це. Страшно?
Розкажіть за що вас так, щоб іншим був урок

Тут надолго• 30 июля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Скоріше за все увела жонатіка
Або майно віджала
Оцененная• 30 июля 2024
Так тож мама вам шлёт
Оцененная• 30 июля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
На советчице новый завоз умственно ограниченных троллей;(
-Ань-• 30 июля 2024
Поліція??? Тут 20-річного хлопця ТЦКашники витягли з автобуса і вбили, і поліції байдуже:
https://www.facebook.com/groups/635123716545991/pe...

Викраденого співробітниками ТЦК у Карпатах львівського студента знайшли мертвим.
Пошуки львівського студента Олександра Гашевського, який зник під час подорожі Карпатами, завершилися трагічно. Тіло 20-річного молодого чоловіка було виявлено румунськими прикордонниками у річці Тиса.
Адвокат батьків висловив версію щодо можливих обставин смерті студента:
“Хлопець міг бути побитий чи то прикордонниками чи то працівниками ТЦК. Після жорсткого побиття йому не була надана медична допомога, натомість його почали возити по ТЦК в Івано-Франківській області, щоб оформити справу”, – заявив Олег Веремієнко.
Щоб прикрити вбивство, та зробити з нього втікача, його тіло викинули в річку.
Президент Зеленський ніяк не реагує на цю подію.
Історія ця, нагадаю, починалась так:
«Гашевський Олександр Миколайович 02.12.2003 року народження о 9 год ранку 14 липня сів в автобус Volkswagen LT темно-зеленого кольору на 18 місць, що їздить за щоденним маршрутом Верховина – Івано-Франківськ (через Ворохту).
При відправлені даного автобусу хлопець подзвонив батькам та повідомив – «я в автобусі, їду назад». Студент їздив на прогулянку горами поблизу селища Верховина.
В подальшому, водій зазначеного маршрутного автобусу здійснив зупинку – яку попередньо було погоджено із співробітниками Верховинського РТЦК та СП. В результаті, 20-річного студента під примусом було витягнуто з маршрутки – після чого йому завдали значних травм та погрузили у Volkswagen Т4 на воєнних номерах і повезли в невідомому напрямку. В цей же час його телефон було вимкнено і зв’язку з хлопцем немає по сьогоднішній день.»
Ніхто з вбивць ТЦК не затриманий.

Пів року тому так само був викрадений волонтер співробітниками ТЦК Хуст, тіло знайти не можуть досі. Без чоловіка залишилась дружина та двоє дітей.
Я б такое не носила, но продаю• 30 июля 2024
Ответ для-Ань-

Історія ця, нагадаю, починалась так:
Ніхто з вбивць ТЦК не затриманий.

У вас крім вакцин і тцк тем немає? чи чарівні пугулки закінчилися?
Як ухурделю• 30 июля 2024
Ответ для-Ань-

Історія ця, нагадаю, починалась так:
Ніхто з вбивць ТЦК не затриманий.

А шо, та тема не пошла? Рекламируете здесь?
СкрипяСердцем• 30 июля 2024
кому ж ви так дорогу перейшли? жорстко і не дешево... значить є за що.
ПС Це цікавіше ніж мерзла курка)))))
вре_Динка• 30 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
дружина коханого)
Забула що?• 30 июля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Ага
-Ань-• 30 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А сьогодні я дивилась відео, як деякі люди влаштували акцію у Ванкувері, Канада, з вимогою повернути масковий режим і напали на чоловіка, який прийшов із плакатом проти масок. Там величезна ненависть ужалених до простих людей. Видно, що отримали вони не просте щеплення.

Все йде до того, що любителі чарівних пігулок і уколів ловитимуть чистих.
Група у вайбері ’Час прокидатись... *інфо* ’
Як ухурделю• 30 июля 2024
Ответ для-Ань-

В Украине это уже мало кому интересно