Жерица ночи• 30 июля 2024
Сон. Допоможіть зрозуміти
Сон снився на неділю. Польща. Прикордонне місто. Я знаю, що цей лунапарк новий і збудували тому, що попередній був перевантажений. Я катаюся на каруселі з великими ланцюжками. Я її не бачила, але на ній каталася. Дивлюся з свого крісла вниз і бачу глибоку воду, темно-синю (не брудну), бо велика глибина.
Жерица ночи
• 30 июля 2024
Ответ дляLourmel
Вы реально верите в сны?😳
Часто про щось попереджують. Рідко їх пам´ятаю. Але якщо так запам´ятався до деталей, то вважаю, що має значення.
Злива інформації• 30 июля 2024
Ответ дляLourmel
Вы реально верите в сны?😳
Человек тему создал, логично, что верит
Магиня• 04 августа 2024
Це ви катаєтесь - над небезпекою
Ви ж можете зірватися та потонути в глибокій воді
До чогось ви не серйозно ставитись