Замрійлива• 30 июля 2024

Нічого не відчуваю до своєї роботи. Вставте мозок на місце

На минулій роботі дуже кайфувала: прокидалась і засинала з думками про роботу, цілий день в русі, колектив - бомба. Але зарплата крихітна. Пішла
Взяли працювати у дуже круту компанію , я тут сиджу і 90% робочого дня хочу піти додому. Тут мені не погано і не добре. Мені ніяк. Нічого поганого не відбувається. Хорошого теж. Зарплата супер, обов‘язки набагато легші, всю роботу роблю і потім не знаю чим зайнятись.
Мені просто ніяк. Головою розумію, що таку роботу буде важко знайти, особливо тішить зарплату.
Не знаю. Допоможіть мені почати цінувати цю роботу, враховуючи, що мене вибрали з великої кількості кандидатів
Tammy21• 30 июля 2024
У вас окрім роботи життя є?

автор Замрійлива • 30 июля 2024
Ответ дляTammy21
У вас окрім роботи життя є?
Немає
Всміхайлик• 30 июля 2024
Я теж не відчуваю. Просто гроші люблю і мене вони влаштовують
Всех в сад• 30 июля 2024
Це ж просто робота, кайфувати треба у вільний час
Кумедний ґудзик• 30 июля 2024
Ну так наведіть там шороху)) не змийте в унітазі наприклад, чи голе фото в загальний чат, чи розпустіть плітки про бухгалтеру з охоронцем, чи з колегою замутіть...
Все у ваших руках
автор Замрійлива • 30 июля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Все у ваших руках
Е, ні. Такими темпами вилечу дуже швидко
Всміхайлик• 30 июля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Все у ваших руках
Стільки ідей одразу злили 😂

Tammy21• 30 июля 2024
Ответ дляЗамрійлива
Немає
Тоді проблема не в роботі. Імхо, але я б шукала хобі, спілкування, подорожі... Будь що що вас наповнить.
Каллипсо• 30 июля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Стільки ідей одразу злили 😂
Ага, как там - научи меня плохому ))
Танго утрьох• 30 июля 2024
Підіть на порадниці теми про бюджети почитайте. І про те, як курка на тиждень за щастя. Попустить обов’язково.
Я коли думаю, що втомилася і якось робота мене не запалює іду так, дивлюся на реальність яка може бути, і мізки на місце стають.
Робота це не тільки про реалізацію. Це ще і про гроші.
Якщо геть засумуєте, то можете в лікарню санітаркою піти.
Mісіс Паф• 30 июля 2024
Ответ дляЗамрійлива
Ехх, всі мої ідеї запороли))
Счастье_же_вот_оно• 30 июля 2024
Ответ дляTammy21
Или форум, который заменил хобби, общение, путешествия)) Тётя Тумми знаеть толк
ВыФсеВрете• 30 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну от нащо ви займаєте? Зараз заполонить весь ефір своєю писаниною.
На привозе• 30 июля 2024
Что за работа была? Какая сейчас? Чем привлекала предыдущая, чего нет сейчас?
Для меня очень важно получать удовольствие от работы. Я только сегодня была на встрече с клиентом, первой личной за наверное год последний, в этой стране практически все встречи онлайн. У меня прямо внутри было эмоциональное возбуждение, как когда-то в Украине. Мне так не хватает этого адреналина. Эх…
Усміхайлик• 30 июля 2024
Ответ дляЗамрійлива
Немає
Махнемся? Працюю не тільки на роботі, ще і дома. З/п 15. Колектив гарний.
Счастье_же_вот_оно• 31 июля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
🤭
Джага-джага• 31 июля 2024
Робота - мрія, багато грошей, багато вільного часу, насолоджуйся - вивчай японську, дивись серіали, бігай по СЗ, дивна Ви якась.
Вишнёвая Леди• 31 июля 2024
я как раз ищу работу. предложили по зп ничего, посидела неделю и не могу. ноги не несут. коллектив просто ровный. каждый сам себе. работы было много. ушла. хочется чуствовать себя комфортно. и коллектива более теплого
автор Замрійлива • 31 июля 2024
Ответ дляДжага-джага
Ви серйозно? Яка японська і серіали?
Я сиджу в опен спейсі, це побачуть. Може мені ще спальний мішок принести?🤦‍♀️