Я инженер, меряю от 1• 31 июля 2024
На вашу думку, за що платить орендодавець, при сдачі квартири в оренду?
Тобто які поточні поломки має оплатити саме орендодавець?
Ваша прЭлесть• 31 июля 2024
Дивилась відео ріелтора де він показував що орендарі за 3 роки прославили диван і затерли підлокотніки, тому застава не повертається.
Я трохи в шокі була бо це ж знос і щиро вважала що природній ізнос речей за рахунок орендодавців
Балаболка• 31 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну, якщо на дивані весело стрибала дитина орендарів, то вони і мають за нього заплатити .
Бавовна• 31 июля 2024
Ответ дляБалаболка
А якщо у них нема дитини?
Удальонка• 31 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Обычно понятно по какой причине проблема с мебелью.
Ваша прЭлесть• 31 июля 2024
А на практиці хто як домовиться. У моєї подруги що орендувала квартиру міняли стояк на туалеті ( по цілому будинку) будівельники розбили санвузол, тяп ляп запевнили і пішли.
Подруга каже хазяїну - зробіть косметику.
Той каже - тобі треба ти і роби.
І ціна 12000 в районному центрі
Той каже - тобі треба ти і роби.
І ціна 12000 в районному центрі
Ваша прЭлесть• 31 июля 2024
Ответ дляБалаболка
А якщо дітей немає?
Ваша прЭлесть• 31 июля 2024
Ответ дляУдальонка
По якій?
Удальонка• 31 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
По якій?
Например, еда на мебели, видно, что прыгали и проломили ламели, вывернули двери и т д. Это все видно.
Балаболка• 31 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
По якій?
Наприклад, текстиль погано виглядає,коли на нього щось проливають і потім не сплачують хімчистку,а сподіваються що орендодавець не побачить.
Страхованная• 31 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну знаєте, в мене дивану 10 років і підлокотники не затерлися. Що з ними потрібно робити, щоб вони затерлися? То про який знос мова?
Ваша прЭлесть• 31 июля 2024
Ответ дляУдальонка
Якщо поролонові основа і вмятина де лежала чи сиділа людина?
Удальонка• 31 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Если хотите сдать, то фиксируйте фото состояние мебели
Вы сразу увидите поломки по вине арендатора
Удальонка• 31 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Это просто природный износ. Тут уж ничего не сделаете.
Ваша прЭлесть• 31 июля 2024
Ответ дляСтрахованная
Різна ж якість диванів буває. В мене був диван прогрес він пережив дитину, кота, признання, і їжу в постіль.
А потім купили з виду наче нічогенький. Але вже за два роки блистілимподлокотніки, попродавлювався поролон, тканина бралась зацепками
Помидорина• 31 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
А у вашому будинку теж диван зношується за 3 роки? В моєму ні, це не природний знос, а свинство.
Кто крайний?• 31 июля 2024
Лента принесла:
Про оренду і мам з дітьми
У мене є власні топ три і всі за останні два місяці
Перші - прокурили квартиру
Мама і троє!!! дітей
Прокурила так, що воняла не просто квартира, а абсолютно всі меблі, просто кожен сантиметр
Другі - це взагалі ад
Двоє малесеньких дітей убили квартиру в хлам - помальовані стіни, вирвані шматками шпалери, погризяні, залити, пофарбовані меблі
Реакція мами - Ну а що? Дітки ж люблять малювати
І останні- мама і троє дітей- менша тільки навчилася ходити
Подзвонила о 9 вечора , благала їх заселити, бо хтось там їх кинув
Хіба могла я відмовити мамі з трьома дітьми? Звісно приїхали заселили
Вони прожили три тижні
За цей час в квартирі ніхто навіть віником не махнув
Підлога залита компотом- аж прилипає
На передачу ключів запізнилася на півтори години! В суботу!
І не розуміла нашого обурення, чого це ми не задоволені що просиділи півтори години під підїздом у вихідний?
Висновок - кожна мама надалі - буде платити власнику за клінінг, залишати подвійну страхову суму і давати рекомендації з попереднього місця проживання!
Ба більше, якщо я буду знати, що ви лишаєте дітей самих і вони не отримують належного догляду - інформація в органах опіки і піклування буде миттєво!
І не жалійтеся, що не хочуть брати з дітьми й тваринами!
Коли трапляється один випадок- це виключеня
Коли три підряд - закономірність!
Ви безвідповідально ставитеся до виховання власних дітей!
Що вже говорити про відповідальність за чуже майно!
Про оренду і мам з дітьми
Перші - прокурили квартиру
Мама і троє!!! дітей
Другі - це взагалі ад
Вони прожили три тижні
Підлога залита компотом- аж прилипає
Коли три підряд - закономірність!
Бавовна• 31 июля 2024
Ответ дляБалаболка
Вони самі не стрибали?
Якщо у них підвіконня затираються, то цілком ймовірно, там такий диван, що і стрибати необовʼязково.
Ответ дляКто крайний?
Лента принесла:
Про оренду і мам з дітьми
Перші - прокурили квартиру
Мама і троє!!! дітей
Другі - це взагалі ад
Вони прожили три тижні
Підлога залита компотом- аж прилипає
Коли три підряд - закономірність!
Про оренду і мам з дітьми
Перші - прокурили квартиру
Мама і троє!!! дітей
Другі - це взагалі ад
Вони прожили три тижні
Підлога залита компотом- аж прилипає
Коли три підряд - закономірність!
Я просто побажаю цим авторам тексту щоб до них засилялися виключно бездітні мужики)
KROX@• 31 июля 2024
Сдаю квартиру за мінімальну суму (нижче нема куди), в квартирі нова пральна машина, холодильник, телевізор, але от купую бойлер за свій рахунок, бо старий зламався.
Самі знімаємо квартиру вже майже 2 роки, поки що нічого не купували. Хочемо трохи примарафетити ванну кімнату, але за свій рахунок, просто при умові збереження ціни на оренду.
Бавовна• 31 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
Лента принесла:
Про оренду і мам з дітьми
Перші - прокурили квартиру
Мама і троє!!! дітей
Другі - це взагалі ад
Вони прожили три тижні
Підлога залита компотом- аж прилипає
Коли три підряд - закономірність!
Про оренду і мам з дітьми
Перші - прокурили квартиру
Мама і троє!!! дітей
Другі - це взагалі ад
Вони прожили три тижні
Підлога залита компотом- аж прилипає
Коли три підряд - закономірність!
Зазвичай людині достатньо одного разу, щоб стати на граблі. Тут прям люблять на них танцювати.
Балаболка• 31 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
Лента принесла:
Про оренду і мам з дітьми
Перші - прокурили квартиру
Мама і троє!!! дітей
Другі - це взагалі ад
Вони прожили три тижні
Підлога залита компотом- аж прилипає
Коли три підряд - закономірність!
Про оренду і мам з дітьми
Перші - прокурили квартиру
Мама і троє!!! дітей
Другі - це взагалі ад
Вони прожили три тижні
Підлога залита компотом- аж прилипає
Коли три підряд - закономірність!
Автор, просочені сечею м´які меблі- це класика: Дитині жарко влітку, тому я не вдягаю на неї памперс! Бо не своє не шкода,хай дитина ссить, проявляє на стінах творчі здібності, коле дверима горіхи, змиває прокладки у унітаз...
Повітруля• 31 июля 2024
Ответ дляБавовна
А якщо у них нема дитини?
Значит не так активно ахаться надо
Оцененная• 31 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Що там можна було робити, щоб затерти все ще й продавити. Ми 4 роки знімали. Диван як новий залишися
Люблю джаз• 31 июля 2024
Ответ дляПомидорина
Це свинство - купляти квартирантам дешевий диван б/у і потім вимагати його стан як новий після кількох років оренди
Непогодка• 01 августа 2024
Сдали квартиру новую после ремонта. Жила 1 девушка: порезала сталешню на кухне и серьезно порезала, диван новый куплен за 1000 дол. весь в пятнах, почёсаные двери новые фирмы Папа Карло ( видно что-то носила твердое и было лень двери придержать) Я просто офигела. Следующий арендарь студентка унив. Шевченка- устраивала оргии на диване, пятна спер...на кресле и засрала холодильник( вонял просто), мы ее выселили. В результате прошло всего 1.5 года эксплуатации новой квартиры с новым ремонтом, а такое впечатление, что жил цыганский табор. Все деньги от аренды ушли на то, чтобы все это привести впорядок. После этого пришла к выводу- никаких ремонтов. Как есть, так и есть
Непогодка• 01 августа 2024
И в продолжение предыдущего поста: это при том, что я не сдавала квартиры семьям с детьми. В одной из квартир 5 лет жила пара с котиком . В результате ’естественный износ’ потянул на шпаклевание и перекраску стен, замену смесителей, покраску батарей, покупки кровати, т к. предыдущую просто убили от ахов, клининг и т.д. С учетом, что сейчас цены на все просто космос, то этот марафет обошелся в 55 тыс грн. После этого я подняла цену аренды на 50% , т.к. за меньшее сдавать просто не собиралась