Вбигудях• 31 июля 2024

Масло «кисловершоке», хто пробував? Відрізняється?

Чи відрізняється воно від звичайного солодковершкового? Чоловік приніс з магазину комо «кисловершкове» 😁
Белая котичка• 31 июля 2024
Не бачила чи не звертала уваги. Солене є.

Фісташкова кава• 31 июля 2024
Не знаю, як Комо, але Рошен кисломолочне і Делюкс кисломолочне- дуже смачні.
Дадосвидания• 31 июля 2024
Нас вкус - ничем.
Два-три тижні і фсьо• 31 июля 2024
Так кусьніть і нам напишіть відрізнється чи ні)
Бесбардак• 31 июля 2024
Не пробовала такого. Наверно по вкусу как кефир или закваска?
Пэрисхилтонша• 31 июля 2024
Чого ви не спробуєте?))
Гопница-Советчица• 31 июля 2024
Я иногда беру такое Президент, мне по вкусу не отличается от обычного.
175см55кг19лет (она)• 31 июля 2024
Нічим не відрізняється.
Аленький носочек• 31 июля 2024
Солодковершкове підходить для випічки.

Дівчина Бобула• 31 июля 2024
Ну якщо у вас вже вдома це масло то відщіпнтіь і спробуйте яке воно.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Солодковершкове підходить для випічки.
А чим кисловершкове не підходить?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Нічим не відрізняється.
Дивно, вершки ж від сметани відрізняються
Аленький носочек• 31 июля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А чим кисловершкове не підходить?
Для солодкої не дуже. Бо має кислуватий смак.
На нашому ринку зазвичай поедставлено солодковершкове масло, тому що то за кисловершковий звір такий, ми і не знаємо.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 августа 2024
Ответ дляАленький носочек
Не вірю) Це ж не оцет) Кисловершкове масло робиться зі сметани замість вершків. Ми ж у випічку сметану додаємо і багато - все ок зі смаком, не кисле тісто
Белочкой зови• 13 августа 2024
Вони відрізняються, реально, в кисло... начебто на смак не вистачає вершковості, більш прісне для мене, але також використовую та норм.
Теж здивована була цим комо по акції у Сільпо :)
Нормальне масло, але все ж таки зараз Яготинське 82% по 59 грн, то воно мені смачніше