Бабця в мештах• 31 июля 2024
А сколько получают мобилизованные для службы в тыловых городах?
НеКонец-Света• 31 июля 2024
Согласно штатному расписанию в зависимости от звания и должности, 20-30 тыс.
лаМпочка• 31 июля 2024
Мій сусід був поранений на нулі. Потім після госпіталю, перевели на службу в тилу. Ось недавно скаржився мені, що зарплатня тепер трохи більше двадцяти. Ні на що не вистачає і звільнитись не можна.
Тётушка Лошадь• 31 июля 2024
Ответ длялаМпочка
мда, военных у нас очень ценят
Ранковий базар• 31 июля 2024
Сколько бы не получали, они точно не поделятся с Вами автор, они женаты.
лаМпочка• 31 июля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
мда, военных у нас очень ценят
Да, я сама в шоці була.
Тому що, ми збираємо будинком на генератор. Я його питаю в чаті ’будете здавати?’ - а він мені ось цю історію відписав. Ось так військовий, який з першого дня на війні, навіть грошей зайвих не має.
неДоЖиру• 31 июля 2024
Ответ дляРанковий базар
Чего так думаете, что они женаты?
неДоЖиру• 31 июля 2024
Муж у подруги после ранения в тылу. Хочет обратно на 0. За 20 тыс содержать её и двое детей не может и уволиться тоже не может.
Вся така шо куди там• 31 июля 2024
Ответ длялаМпочка
Да, я сама в шоці була.
Да, мой муж получал 35-40 тыс грн на своей работе.
После того как мобилизовали стал 20
и никаких шансов на демобилизацию
После того как мобилизовали стал 20
и никаких шансов на демобилизацию
Бабця в мештах
• 31 июля 2024
Ответ дляsnejs
а який вираз є?
Вот именно.
Начались тупые придирки к словам.
Бабця в мештах
• 31 июля 2024
Ответ дляsnejs
а який вираз є?
Вот вспомнилась истерика в недавней теме про эпиляцию в советское время )))
Типа, как мы смеем это обсуждать, когда над Киевом летят шахеды.
лаМпочка• 31 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
После того как мобилизовали стал 20
и никаких шансов на демобилизацию
После того как мобилизовали стал 20
и никаких шансов на демобилизацию
І сусід, я думаю, гарно заробляв.
В нього ще двоє малих дітей і дружина не працювала. Бо діти малі.
Потім сам пішов в перший же день на війну (бо не думав, що це на роки) , потім на нулі гарна зарплатня, потім поранення, госпіталь і все... 20 тисяч.
Добре, хоч не каліка. Ну і тепер у відносній безпеці. Але не можливо звільнитись і живи як хочеш.
Стопясят раз обсуждала• 31 июля 2024
Ответ дляJifer
20 тисяч
П...ц вирвали людину від сім´ї, роботи і платять ці копійки. І це в любий момент на смерть пошлють. Сім´ю за що утримувати? Ціна ростуть, комуналку, податки піднімають, головне собі премій понаписували.
Стопясят раз обсуждала• 31 июля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
мда, военных у нас очень ценят
Головне державі борг віддати, а вона тобі фіг з маслом.
Стопясят раз обсуждала• 31 июля 2024
Ответ дляКопуша
За 20 тис ще й жити не дома(
А потім коли війна закінчиться (дай Бог щоб пошвидше) викинуть, як сміття. А людина після 2-3-5 років в армії без роботи, без бізнесу, біля розбитого корита. Ненавиджу скотин.
Оцененная• 31 июля 2024
А з цих 20 тис, якщо йому необхідно щось придбати військове то ще мінус і не аби який
Просто красавица• 31 июля 2024
Ответ длялаМпочка
І сусід, я думаю, гарно заробляв.
Мій так само заробляв біля 40-50 тис. Мобілізували. На 0 8 місяців, відмовили ноги. Це не поранення, тому поки лікувався - голий оклад. Потім 5 місяців погодження переведення, в той час був в зоні БД, але поза штатом - тому зп 600 грн. І це їх годували раз на день. Усе. Все решта за свої. Перевівся в нашу область. Вдома був раз на тиждень, помитися і попратися, зп 20 тис. Зараз кинули на Харків. Теж 20. 2/3 від змушений витрачати на себе.
Я вже просто в шоці
Твердая валюта• 31 июля 2024
Бліндаж теж за свої робили хлопці. З оцих 20 тис. Кордон, в казармах не можна,додому не можна, бо далеко, оце хоч харчування стало краще, а то ще й скидалися на картоплю та крупи, м´ясо. Бо постачальник сука возив макарони сірі з личинками і тушонку в технічному жиру. Після перевірки змінилось
Крем для арбуза• 31 июля 2024
Ответ длянеДоЖиру
В нас так знайомий, підрозділ його розбили, хто лишився живий вивели,його в тил... Шукає куди візьмуть на нуль, не вистачає, бо то доньці треба відпочинок в Іспанії,то жінці за нову машину виплачувати кредит.
Крем для арбуза• 31 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Хто премій понаписував,цікаво. Знаєте таких особисто?
Крем для арбуза• 31 июля 2024
Ответ дляПросто красавица
Я вже просто в шоці
Поза штатом це капець, а не статус