Реверанс• 31 июля 2024

Роман Червінський в інтерв´ю УП повідомив нові дані щодо операції "Авеню"

Єрмак давав вказівки керівнику ГУРа знищити всі матеріали по операції, приховати. Якщо хлопці відмовлялися, бо це порушення інструкції, він казав:
"Добре, якщо ви не хочете знищувати, бо це порушення інструкції, тоді візьміть і напишіть інші документи іншого змісту під цими самими номерами і покладіть у справу".
Це - приховання слідів злочину.
Одні ці вказівки, якщо вони віддавалися, є окремим злочином.
Якщо Єрмак це робив, це підтверджує не тільки введення слідства і суспільства у оману бандою, а й про існування стійкої злочинної організації у вищому керівництві держави. Спершу банда вчинила злочин - державну зраду, а потім розписала ролі, як обманути суспільство. Депутат Безумна розігрувала перед камерами "секретаря ТСК Парламенту по розслідуванню злочину", бекала-мекала, як "не вдалося встановити, хто і на якому рівні зірвав". А новопризначений керівник ГУР Буданов провів дивний перфоманс разом з іншим "розвідником" Арестовичем яке назвали "інтерв´ю" (хоча Арестович на той момент не був блогером-інтерв´юером) і на цьому "інтерв´ю" Буданов розповідав, а Арестович фахово "підтверджував", що вся історія по захоплення вагнерівців "це інформаційна спецоперація РФ".
При цьому в цей самий момент Буданов, зі слів Червінського, отримав вказівку Єрмака підробляти і знищувати документи, і очевидно цю вказівку передав далі "хлопцям", які і "відмовлялися, бо це порушення інструкції".
Якби у нас була нормальна країна, то одних цих свідчень розвідника було б вже достатньо, щоб розпочати розслідування проти фейкового "віце-президента" і всієї кодли злочинців.
І це б розслідування не зупинялося доки не встановило, які ще злочини ця ОЗУ вчинила: бо зрив ДОЗу і ракетної програми, розмінування, розведення і відведення, співпрацю ОПи з Деркачем (ГРУ), Портнова, ігнорування попереджень союзників і оголення напрямів наступу ворога - вихаркуємо досі.
Не всі з чиновників і політиків в нашій країні - злочинці і тупі чорти, що по-баранячому покірно виконують злочинні вказівки нео-януковичів. У нас в спецслужбах були достойні люди, які не вирішили сховатися під плінтусом, а вирішили приректи свої кар´єри, але зробили так, щоб суспільство дізналося про потвор.
Честь і хвала таким, як Роман Червінський і його товариші.
автор Реверанс • 31 июля 2024
Саме після зриву ’Авеню’ Єрмак і турляє Бурбу і ставить якогось Буданова, щоб той був вдячний за такий злет у житті.Окремо ці звинувачення Романа Червінського підтверджуються діями Єрмака і Зеленського у іншій справі: справі Деркача.
Дубінський дав свідчення в НАБУ на Єрмака і Зеленського, якими фактично звинувати їх у співпраці з ГРУ - видачі ГРУшнику Деркачу записів перемовин Порошенка-Байдена-Керрі, які зберігалися в Держспецзв´язку і вказівці йому, Дубінському: ’нужно інформационно поддєрживать Деркача’ (ГРУшника). Всі ті пресконференції Деркача навколо переданих йому плівок потім виявилися операцією ГРУ ГШ РФ з втручання у вибори США, операцією з підриву наших відносин з США і союзниками.
Це знайома вже схема дій цієї ОЗУ: підробка і знищення доказів, дискредитація свідків, знищення свідків руками ворога шляхом відправки на передову.
Нам треба ще міністерство правди, де можна посадити чоловічка і він буде історію по новому писати, документи під номерами виправляти. Класна країна.

автор Реверанс • 31 июля 2024
Журналістський проект Ліги до річниці операції ’Авеню’ про Василя Бурбу.
https://projects.liga.net/general-of-shadows
Цікавий епізод. Якщо правда, що Буданов передавав Бурбі від Єрмака погрози і кадрові пропозиції за мовчання, то фактично Буданов сідає разом з Єрмаком і Зеленським за співучасть в прихованні слідів злочину.
’Бурба стверджує, що отримав перші погрози у лютому 2021 року. За його словами, наприкінці лютого він зустрівся з керівником однієї зі спецслужб. Він відмовився називати його прізвище, але, за інформацією трьох співрозмовників LIGA.net у спецорганах, Бурба зустрічався з нинішнім начальником ГУР Кирилом Будановим на території відомства.
“Один із керівників спецслужб сказав, що Єрмак передав йому перелік пропозицій за моє мовчання в кейсі вагнергейту. І погроз, якщо я відмовлюся мовчати, – заявив Бурба. – Під час зустрічі у нього було все прописано, і ми пройшлися по кожному пункту. Починаючи з пропозиції, від якої я відмовився, та закінчуючи погрозами”.’
Те, що це правда, опосередковано підтверджує той факт, що Буданов в перші ж дні після призначення вчиняв активні дії в покриванні злочину. Наприклад інтерв´ю Арестовичу (ще один учасник злочину), в якому переконував, що операція - дезінформація російських спецслужб.
Коли Зелька на прес-конференції визнав, що операція була, що він її не переніс, а свідомо скасував, Зеленський фактично спалив всю їхню банду. Щойно вони втрачають вплив на слідство, сідають всі разом в обнімку.
Бо вагнерівці, яких вони врятували, тепер повернулися і стратили наших полонених.
Покарати фігурантів - це завдання величезної ваги для всього нашого суспільства.
fishcka• 31 июля 2024
я б на місці Червінського попросила Порошенка про персональну охорону.
ці уроди можуть вбити його запросто :(