Кручу хвости• 31 июля 2024
Посилка чоловіку в військову частину
Дівчата, поділіться що ви передавали своїм чоловікам в посилці? Що необхідне? Мобілізували тільки в п´ятницю, тому я поки нічого не знаю
Коленная ложечка• 31 июля 2024
Бандаж в первой посылке. Она пропала. Все посылки получает кто-то один из части, потому бывают такие случаи. Второй бандаж доехал.
Кручу хвости
• 31 июля 2024
Ответ дляКумася
Где находится? В части/лесу/окопе? Я жена военного, подскажу)
Поки в лісі, але будуть місяць на навчаннях
Кручу хвости
• 31 июля 2024
Хто ставить ці реакції сміху? Вам смішно? Мені не дуже. Що тут смішного? В чому проблема, що люди напишуть що треба з свого досвіду. Він так знає як і я поки. Щоб не чекати місяць поки він зрозуміє, то можна відразу відправити. Будете відправляти свого чоловіка, посмієтесь тоді
Кручу хвости
• 31 июля 2024
Ответ дляOl-a
Ну якщо мобілізували тільки в п´ятницю, то логічно, що він ще в учебці. Значить має телефон і може сказати в чому потреба. Забезпечення напряму залежить від того в яку уччастину попав. З Англії, наприклад, він сам Вам посилку збере, тут є учебки де, навіть, з провізією не дуже.
Ні, він в Україні на навчаннях
Ответ дляКручу хвости
Від теми тягне тролінгом: анонімна, посилка через 5 днів учебки, питаєте про потреби в форумчанок, а не в чоловіка. Тож смайлам не дивуйтесь.
Кручу хвости
• 31 июля 2024
Ответ дляOl-a
Я в нього питала вже, але одне іншому не заважає. Можливо хтось порадить щось необхідне, до чого ми не додумаємось самі
Кручу хвости
• 31 июля 2024
Ответ дляOl-a
Мого через 3 тижні в Англію доправили. Доречі в учебку в Україні, у вихідні була можливість приїхати. Але так не всюди.
Було би чудово, якби нам дали таку можливість
Ответ дляOl-a
Представляете , есть и такое , что ни на какие учебки не едут. Сразу на убой
Играю у края• 31 июля 2024
Йому мають щось видати. Та й треба розуміти, в яких вони там умовах. У когось облаштовано більш менш, хтось сам це все робить з нуля.
В нього мають бути труси, носки, футболки, бо зараз жарко, а попрати кожен день не завжди є можливість.
Ліки, які потрібні йому (мінімально), подумайте. Засіб від комарів, комах, якщо в лісі.
Але гадаю через тиждень буде більш зрозуміло. Не поспішайте, учебка це таке, більш серйозні покупки будуть потім. Бережіть свої нерви, вони вам знадобляться!
Мій там з самого початку, то вже дійшли до стадії ...нічого не потрібно, все є!
Кручу хвости
• 31 июля 2024
Ответ дляИграю у края
Дякую, все що ви написали я відвезла відразу в розподільчий центр. Будемо тоді по ситуації дивитися