НеГолосую• 01 августа 2024

Бронь можлива , якщо військово-облік. док. н формується в електронному вигляді?

В Резерв + така відповідь ( на фото). Чи може відділ кадрів забронювати людину?
автор НеГолосую • 01 августа 2024
Технічно є можливість ?

LoroPiana• 01 августа 2024
Якщо є дійсний ВОД паперовий то може, в якому є ВОС, звання. Цей запис в резері означає що немає даних в Оберезі з тцк, дані вони не внесли
автор НеГолосую • 01 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Паперового немає. Була тільки довідка, в якій ’знято з обліку у 2001 році, стаття нерозбірливо. Довідку забрали в ТЦК.

А мобілізаційне розпорядження вже вручили
LoroPiana• 01 августа 2024
Це для тцк не пов´язані речі, якщо вже є розпорядження, то бронь точно не зроблять
LoroPiana• 01 августа 2024
Ответ дляНеГолосую

Вот вони її забрали, на ВЛК мабуть відправили, а далі мобілізація. Він придатний, діагнозів немає?
Незнакомлюся• 01 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Відсрочку дає тцк, ви здаєте документи, вони розглядають. Мої документи забрали ще в червні, вони й досі не готові. А дані в резерв+ як були невірні, так і залишились.
автор НеГолосую • 01 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Придатний. Невропатолог навіть не подивилася на мрт.
Не оскаржували Влк, тому що були впевнені в броні

LoroPiana• 01 августа 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Ну то вони просто не внесли нічого. Якщо вам не дали нормальні документи і немає інфи в резерві, то дані не внесені в Оберіг. Там є виключення, пов´язані з помилками внесення даних. Але якщо їх не було і не з´явилися то тцк нічого не внесли
LoroPiana• 01 августа 2024
Ответ дляНеГолосую
Як ви могли бути впевнені в броні якщо її ще не оформили? Її оформляють тільки з діючим ВОД
автор НеГолосую • 01 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Усім, хто був у списку дали, крім двох , у кого небуло паперових військ.білетів
LoroPiana• 01 августа 2024
Ответ дляНеГолосую
Ну то я ж про це й пишу, немає вод немає броні
Виправлялочка• 01 августа 2024
В нас бронь керівництво робило всім підряд у 2022 і до кінця 2023.Не важливо що в тебе там було з документами.А десь з серпня минулого року всі повинні були навести лад зі своїми документами,бо інакше бронь не давали.Так і вийшло.Були невіруючих,які нічого не зробили,і бронь їм не дали.Один з них вже в ЗСУ.Інші працюють,але без броні.
Чебураха з перцем• 01 августа 2024
Схоже у автора плутанина з поняттям ’бронь’.
parele• 01 августа 2024
Ответ дляНеГолосую
Технічно є можливість ?
Нет. Дия не пропустит.
Чай не пью, только кофе• 01 августа 2024
Сначала люди боятся сходить в тцк лишний раз,а потом кричат ’спасите-помогите’....
Лялькодзьоб• 01 августа 2024
Ответ дляНеГолосую

Мобілізаційне розпорядження це ж бойова повістка, її вже фіг відмінеш, хоча я знаю тих за кого приходила їх фірма в тцк і домовлялися. Тут тільки щоб керівництво з роботи домовлялись особисто за вашого чоловіка
Сільський ансамбль• 01 августа 2024
Автор, может это поможет. Вод можно сформировать в Дии уже
LoroPiana• 01 августа 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Це все з Оберегу, якщо в оберезі даних немає, то нічого не буде. А у автора саме така ситуація. Забрали документи в базу не внесли. Нічого не згенерується, спробувати звичайно можна
автор НеГолосую • 01 августа 2024
Якщо зараз ВОД немає, то він з´явиться у базі за день-два до запланованої дати відправки чи вже після?
Невже можна включити в наказ про мобілізацію людину, яка не має військово-облікового документа?

LoroPiana• 01 августа 2024
Ответ дляНеГолосую
Там бази різні
автор НеГолосую • 01 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Так. Він просто не внесений. Тому і в Дії не генерується