VanilkA_• 01 августа 2024

Пудра розсипна чи пресована

Привіт 🙋🏼‍♀️
Я зараз у виборі нової пудри, яка буде зі мною осінь-зиму. Порадьте будь ласка, хорошу пудру люксового бренду. Але не геть за всі гроші світу 🙂

Я маю одного фаворита поки (прикладаю фото) 🌸
ShellyBelly• 01 августа 2024
У мене ось така,вона ніяк не закінчиться,там якась безодня в тій баночці))
Хороша пудра

marata• 01 августа 2024
У мене, як у вас на фото, і така герленівська. Вдома розсипчатою, в сумці компактна)
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляShellyBelly
Хороша пудра
Вона матує ?)
ShellyBelly• 01 августа 2024
Ответ дляVanilkA_
Вона матує ?)
Так,трохи,але не виглядає маскою
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляmarata
Як вам саме розсипна) ?
Гарно тримається,задоволені?)
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляShellyBelly
Так,трохи,але не виглядає маскою
Давно купували )? Приблизно в яку вартість?🌸
marata• 01 августа 2024
Ответ дляVanilkA_
Як вам саме розсипна) ?
Гарно тримається,задоволені?)
Так, задоволена. Матує добре, невидима на обличчі. І вистачає роками )

ShellyBelly• 01 августа 2024
Ответ дляVanilkA_
Ой,давно,ціна вже не актуальна,бо я брала,коли вона була вдвічі дешевшою.Зараз ціни ростуть шалено.
Я чи за 1500 брала(не хочу брехати,бо не памʼятаю,в мене ще знижка була)
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляmarata
О, це хороші аргументи 🙂
Дуже дякую, схиляюсь що треба свій вибір дійсно на ній робити)
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляShellyBelly
Зрозуміло, тоді треба промоніторити )))

А чи користуєтеся ви Хайлайтером та румʼянами? Якщо так, якими саме)?

Я просто давно їх не використовую, а це дивилась відео з макіяжем і бачу що вони не зайві))
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляmarata
Asteroidea• 01 августа 2024
Ответ дляShellyBelly
Хороша пудра
Це вона?
https://www.notino.ua/chanel/poudre-universelle-li...
Теж хочу нову пудру, ніяк не вирішу яку саме. В брокарді нема нічого, немає з чого обирати. Хоч тут реальні відгуки послухаю. До війни Діором користувалась, останні 2 роки Кіко
marata• 01 августа 2024
Ответ дляVanilkA_
Іноді метеоритами користуюся) Теж дуже довгограюча штука ) У мене тревел-версія - роками не закінчується))
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляAsteroidea
Це вона?
Як вам Діор?)
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляmarata
О метеорити є, не шкодую що купила))
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляAsteroidea
Це вона?
То вона тут за хорошою ціною))
На МейКап тільки що дивилась 2900грн
Asteroidea• 01 августа 2024
Ответ дляVanilkA_
Як вам Діор?)
Вона доволі щільна, але я якось настільки до неї звикла, що просто раз за разом купувала. Тримається добре і матує гарно, хоча в мене не жирна шкіра, скоріше нормальна
ShellyBelly• 01 августа 2024
Ответ дляVanilkA_
Зрозуміло, тоді треба промоніторити )))

У мене замість хайлайтера,сяюча база від sensai.її можна і соло наносити,але я люблю наносити як хайлайтер,вона дуже делікатно підсвічує.і вона нереальна)один із найулюбленіших моїх продуктів
Із румʼян нічого не пораджу,до недавнього часу сама ними не користувалась,це от замовила westman atelier у відтінку petal,побачила на одній блогер і дуже сподобались,вони як помада(не суха текстура),чекаю замовлення)
ShellyBelly• 01 августа 2024
Ответ дляAsteroidea
Це вона?
Так,вона)

Asteroidea• 01 августа 2024
Ответ дляVanilkA_
То вона тут за хорошою ціною))
На МейКап тільки що дивилась 2900грн
А де ви її взагалі на Мейкапі знайшли? Я щось не бачу
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляShellyBelly
О, буду рада почути відгук)
Я чую не перший раз про нову корейську марку Shaglam, але не знаю чи варто ризикувати…
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляAsteroidea
Ось будь ласка))
Посилання чомусь не додається ((
Asteroidea• 01 августа 2024
Ответ дляVanilkA_
Ось будь ласка))
Посилання чомусь не додається ((
Та я вам вірю. Просто хотіла подивитись відтінки, щоб хоч приблизно розуміти який мені підійде
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляAsteroidea
https://makeup.com.ua/ua/product/10535/ О, вийшло)
ShellyBelly• 01 августа 2024
Ответ дляVanilkA_
О, буду рада почути відгук)
Я про таку не чула ніколи,sensai-то японці.
Я щось не дуже по корейській косметиці,щось у нас з нею не складається)))
автор VanilkA_ • 01 августа 2024
Ответ дляShellyBelly
В мене наче і складається, але зараз поліпшився стан шкіри і не хочу знову погіршити її