Вікторія -2435• Изменено 01 августа 2024

Горщик

Дівчинка 2,6 років, на горщик вчимося, сісти просто так може, сказати пі-пі, ка-ка, якщо запитатись то скаже, що хоче. Як запропоную сісти на горщик, то сяде, але там сходити в туалет ні. Просто встане і піде собі в свій куток і там пісяє чи какає. Коли встигаю підставити горщик то не сяде, пробую легко посадити і пояснюю, що треба сісти. В такому випадку може перестати пісяти, втекти і зробити це де інде. На стоячи пісяти може в горщик але сісти категорично ні.. що робити далі з цим, перейде з часом, просити далі сідати? Скоро в садок, а там дуже хочуть, щоб дитина ходила самостійно на горщик.
Яжбоматуся• 01 августа 2024
Відкладіть горщик і зробіть паузу. Дитині треба підрости. Якщо будете тиснути далі, ризикуєте отримати тривалу відмову від горщика, страх горщика, стримування дефекації.
В садочку можуть хотіти що завгодно. Вони повинні змінити підгузок дитині і будуть його змінювати, це обов´язок вихователя.

18 мнеУЖЕ• 01 августа 2024
Если только начали приучать - это нормально. Вам самим надо сейчас высаживать на горшок - перед сном, после сна, перед выходом на улицу и т.д. Сам ребенок чуть позже будет садиться. И пока тепло, отличное время чтоб приучать.
Клин_Кляйн• 01 августа 2024
Если ребёнок не хочет садиться на горшок и бегает от него, не продолжайте, лучше Вы не сделаете, а хуже да. Ребёнок потом от горшка щарахаться будет. Мало ли что воспитатель хочет, это её обязанность. А портить нервы, давить на ребёнка, стоит ли оно того? У меня сын пошёл сам на горшок. Когда он не был готов, я оставляла это дело на когда-то потом, видя что ребёнок ещё не готов, попытки были один раз через каждых пару месяцев и однажды невзначай спросила, хочет ли, и Вы не представляете моё удивление когда мой ребёнок сказал мне ДА. С тех пор ходит исправно на горшок
Швидкоруч• 01 августа 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
плюс плюс плюс
єдине шо в садочку не вихователь а няня має змінювати підгузок) але вони не дуже хочуть заморочуватись цим, не факт шо ще помиють нормально.

я теж періодично сину пропонувала горщик, категорично не хотів. а в три роки ми домовились, і він буквально за день-два став чітко ходити на горщик. спочатку вдома відтренували цей процес, а через тиждень і на вулицю почали без підгузку виходити. жодного промаху.
не розумію в чому прикол просто зняти підгузок і ходити підтирати калюжі, чи носити з собою купу змінного одягу на вулицю, якщо дитина не розуміє ще і не може контролювати процес. а ще вночі знімають підгузок і то будять дитину шоб на горщик посадити, то постіль мокру міняють. походу більше нема чим зайнятись