Зрадорозганячка• 01 августа 2024
Чи є в житті справедливість?
глобальна.
помічаю, що "плачу" за неусвідомлені вчинки, дії, просто набуті установки і т.п.
але бачу іноді, що умисні речі не тягнуть за собою "карму", якщо людина не сприймає їх як щось погане.
Чи є якась глобальна справедливість життя? Чи справа лише у власному відношенні?
Альдебаран• 01 августа 2024
Вірю, що той, хто робить/думає нехороші справи, щасливим бути не може, в житті знаю такі приклади.
Совбез• 01 августа 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
А ведическое учение говорит что есть, просто в другой жизни :)
Ведичне вчення - нічим не підтверджена маячня
Совбез• 01 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
Якийсь юнацький максималізм. Є, все є. І справедливість, і не справедливість, і біда, і щастя, і все інше також є
Чому пуйло досі не здох?
Царевна в уггах• 01 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
але чому тоді ми родимось всі в різних умовах? просто вибір?
Так хорошие условия можно по разному использовать,кто то развивается,а кто-то умер от передоза в 20
Natalia505• 01 августа 2024
Немає. П´ять хвилин тому слухала як розкрадають гроші на благоустрої, мільйони і руки їм не всохнуть..яка нафіг справедливість?
Болтушка Му• 01 августа 2024
Ответ дляСовбез
А як же справедливість?
Смерть - це логічне завершення життя. Це не покарання. До чого тут справедливість?
Дивіться - свого часу Моссад вистежив і стратив купу німців, які вбивали євреїв. Справедливо? Думаю, погодитесь що так. Як на мене, питання не в існуванні справедливості як такої, питання в тому, чого люди вирішили що за справедливість має відповідати якась вища сила, доля і т.д.?
Natalia505• 01 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
А чому мав би?
Бо за його наказом вмерло сотні тисяч людей. Ліквідувати треба було давно, як голову хамасу.
Болтушка Му• 01 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Вище написала. Аде мене дивує ваше формулювання, бо наказ то він дав, але виконують інші. Як на мене, покарання мають понести всі причетні.
Сама вумна тутички• 03 августа 2024
Справедливості не існує, це дуже умовний термін.
В кожній ситуації для різних сторін це виглядає одночасно справедливо і несправедливо.