Marie-Antoinette2• 01 августа 2024

Українці, вас особисто опитували?

«72% українців проти проведення виборів в умовах війни, — опитування КМІС
Підтримують проведення виборів до закінчення війни 24% респондентів»

Мені цікаво, кого вони опитують, верховну раду?
Чи в них при любих опитуваннях 72-73%?
Результат:
вже голосів: 438
292 (66.67%) Я за вибори
101 (23.06%) Я проти
45 (10.27%) Свій результат
ingaruta• 01 августа 2024
Ответ дляpeterman
Манька, свали из этой темы. Иди свои клепай
Ну когда мне было интересно мнение мертветчуковской ботни?

kanni• 01 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Также, как это организовал Порошенко. Тогда тоже были оккупированные территории
И как организовал? Тоже пятая часть страны была оккупирована или была территорией боевых действий?
автор Marie-Antoinette2 • 01 августа 2024
Ответ дляingaruta
А с чего вы взяли ,что я и те,кто за Зе терпят,терпилы?Не вешайте людям ярлыки,на себя сначала смотреть нужно.Я ничего не терплю ,например.
Манька, їж шашлик і мовчи, не до тебе сьогодні
peterman• 01 августа 2024
Ответ дляingaruta
Да смени уже пластинку
Под всеми никами узнаваема, т.к. одно и то же
Rivka_Karshenbaum• 01 августа 2024
Ответ дляРешка7777
Дія , или лучше назавтсимое приложение под выборы без Федорова
Так он же цифровой министр. Как без него?
Вы и ему не доверяете?
begovelik• 01 августа 2024
Ответ дляingaruta
Не за Зе, а против выборов.
Чаюри• 01 августа 2024
Ответ дляkanni
Ну тоді чесно кажучи ніяк не організували. Просто хтось не зміг проголосувати, і ми так само.

ingaruta• 01 августа 2024
Ответ дляSova splushka
Якщо взяти серед тих, хто хоч якось ймовірно піде кандидатом, то Порошенка. Не ідеал з купою помилок, але імхо, це кращий тверезий варіант серед усіх інших.

Беру попкорн, зараз почнеться.
А хто це?Не той,що за війну 3 місце Фобс і сини не на захисті країни і своєї імперії ,а по Лондонах?Це той,чия партія найбатша серед усіх навіть євпопейских партій?Це той,что говорив’НАТО нам нінада’,це той,що до 17 року бізнес вів на Липецький фабриці і зараз вів би,заким путька не закрив фабрику,це той,20 років ні копійки не вкрав?
begovelik• 01 августа 2024
Ответ дляkanni
Как то организовал. Хотя тоже мог свистеть, что «вибори не на часі» и узурпировать власть, как это сделал дважды ухилянт.
Vita_Nikita• 01 августа 2024
Ответ дляSova splushka
А у 2014 та 2019 у нас що тоді було? Не війна чи не вибори?

А тепер хай Зеленський з Єрмаком царюють довічно?
Виходить, це тепер їм війна вигідна?
Вы хотели оставить Яценюка?Даже представлять не хочу,чтобы было
ingaruta• 01 августа 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Краще шашлик,ніж горішки з цукерками,нажиті нєпосільним трудом
mabelleamie• 01 августа 2024
Ответ дляwer-inn
Выехавшие за границу в тафелях в очереди за бесплатными продуктами, горожане в бомбоубежище, садики школы переводят на очное обучение, значит проголосовать вполне. Военные на ротации бывают, можно выборы на неделю растянуть. Найти как можно. Без Донецка, Крыма Порошенко выбирали, значит опыт без оккупированной уже на лице
Выехавшие за границу будут голосовать за действующую власть, конец войны им невыгоден.
ingaruta• 01 августа 2024
Ответ дляbegovelik
А де молоді гетьмани?Оновили дані в Лондоні?
Vita_Nikita• 01 августа 2024
Ответ дляPeres Lal
Такие же, как и выборы во время войны в 2019 году. Или то не война была, когда ’по приколу’ выбрали?
В 19 ?Нет не было активных боевых действий.
ingaruta• 01 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Откуда вы знаете мнение других людей.Каждый сам примет решение
begovelik• 01 августа 2024
Ответ дляingaruta
Я про вибори взагалі. Порошенко вибори провів, на відміну від Зе.
ingaruta• 01 августа 2024
Ответ дляbegovelik
А тоді ракети літали?Що ви рівняєте ту штуку з пальцем як здрастє
begovelik• 01 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Они будут голосовать за тех, за кого посчитают нужным. Это - право каждого гражданина, где бы он не находился.
ingaruta• 01 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Це ви хочете зібрати толпи людей і щоб путька вдарив?

Еленнн• 01 августа 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Чому в дії не проголосувати? Там всі данні паспортні
тому що голосування повинне бути АНОНІМНИМ.
а коли легким порухом руки можуть узнати хто і за кого особисто ... то тоді вже цікаво.
--
хоча б зараз,певно б і не мішало..- 73-повинні підтримувати свій вибір зі зброєю в руках.
ingaruta• 01 августа 2024
Якась тєма тю тю іпсо заказне.
begovelik• 01 августа 2024
Ответ дляingaruta
В Израиле тоже ракеты летают и летать начали намного задолго до Украины. Но выборы проводятся. А для обновления данных в ТЦК/ЦНАПах ракеты не мешают?
begovelik• 01 августа 2024
Ответ дляingaruta
ТЦК збирає - і нічого, процес йде. Скільки там вде оновило?
ingaruta• 01 августа 2024
Ответ дляЕленнн
--
Як тільки молоді гетьмани підуть на штурм,одразу ми усі пошуруєм в окопи.Не переживайте,по лондонах і ми вмієм сидіти.Чого це прості хлопці мають захищати конфєтні імперії
ingaruta• 01 августа 2024
Ответ дляbegovelik
А що,не потрібно знати,скільки у нас чоловіків,яка армія в країні?Шалтай балтай?
ingaruta• 01 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Покажіть хоч одне місто там таке як Бахмут чи хоч один будинок такий як у нас після ракети
begovelik• 01 августа 2024
Ответ дляingaruta
Потрібно. І вибори також потрібні. Оновлення даних організували - і вибори організують (якщо забажають, але такого бажання немає)
ingaruta• 01 августа 2024
Боти склепали тему ,а головою не подумали,а зря..
fox with matches• 01 августа 2024
Ответ дляRivka_Karshenbaum
Украинцы, а как вы видите выборы в окопах?
они будут в Дие
fox with matches• 01 августа 2024
Ответ дляЛеска
Коней на переправі не міняють
цих коней вже час на ковбасу, бо зрештою нас не залишиться. Вони живуть за наш рахунок, зелений тільки при владі може дихати, брехло