НЛОша• 01 августа 2024
Ліжко frankoff
Підскажіть, чи ціна ліжка з підйомним механізмом на сайті вказана з матрацом чи без? Не можу знайти в описі. Дякую.
І в кого є-Ви задоволені якістю?
Дякую.
І в кого є-Ви задоволені якістю?
Дякую.
Love_Love_Love_• 01 августа 2024
В мене вся мебель цієї фірми на 6 квартира, всі дивани і ліжка, дуже задоволена
НЛОша
• 01 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вони продаються без матраців
Дуже Вам дякую. А матраци в них же також є, на який звернути увагу?
Love_Love_Love_• 01 августа 2024
Ответ дляНЛОша
В них є і по моєму часто є акції якщо купувати ліжко.
По цьому вам не підкажу бо маю свого постачальника я там як оптовий клієнт бо постійно беру для подобової оренди зазвичай трохи бюджетніше ніж люди обирають для дому
НЛОша
• 01 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Зрозуміла, дякую.
НЛОша
• 02 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ще можна запитати, яку б тканину порадили? Велюр брати? Як для себе:)
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляНЛОша
Я брала велюр в тч на дивани, маю навіть чорний дивані маю звичайні, єдине на велюрах потрібно робити тест якщо хімчистку хочете
НЛОша
• 02 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не зовсім зрозуміла, як це робити тест. Я не в великому місті проживаю, тому навіть не маю змоги подивитися на ті тканини.
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляНЛОша
Запитайте яких фірм в них каталоги і пошукайте в ваших меблевих такі самі.
НЛОша
• 02 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Добре, дякую Вам дуже.
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляНЛОша
Добре, дякую Вам дуже.
Ще до речі можете запитати чи вони не висилають каталоги НП типу по накладеному, ви обираєте на пошті і відправляєте їм назад каталог