Жена_КотораяСтена• 02 августа 2024
Дякувати Богу все більш-менш нормально зараз у більшості
Вже зі світлом, 18 липня минуло, чоловіків усіх не виловили, ядерки ще нема і пандемії також, чергових дат закінчення війни і початку світової теж поки не чути.
Всім добра і мирного неба🌸
Відірву та викину• 02 августа 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Нет, я отвечу за комментатора. Вы хотим, чтобы у ВСЕХ життя началось налаживается, а не только у тех, кто далек от фронта. Или заканчивайте и налаживайте войну для всех или не пикайте. То что вы делаете - пируете на костях. Вместо того, чтобы желать добра всем, желаете его только себе, пока тем, кому не повезло из-за географического положения каждый день становится хуже.
Дно
И да, это украинская ментальность, как уже выше написали в этой теме. Ибо по другому никак не объяснить эти пиршества в половине страны, как не ментальностью
Дно
А где вы у Автора увидели, что он желает худшего другим?
Разве не ваш пост про городки , вы им желаете там худшего? Куда ездили отдыхать?
Встидаюся запитать• 02 августа 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Радітимеш та недовго, ЗСУ ваших добре демобілізовує, просто вам не показують
Блаблабла, что там за вчера оккупировано россиянами? Когда там наша потужная ответочка?
В общем или пишите о реальных прорывах ЗСУ хоть где-то там за 2024 или не пикайте, просто будете сама с собой общаться
Ответ дляОльга-f5e3
Новости только за вчера:
Голову Тернопільської облради, якого затримали на хабарі 2,4 млн грн – поновили на посаді.
Голові ще й виплатять зарплату 591 тис грн за час вимушеного прогулу🤯
Тризуб за 28 млн. грн. на «Батьківщині-матері» почав ржавіти через рік після встановлення, – директор Інституту електрозварювання ім. Патона.
❗️«Охматдит» за 307 мільйонів відбудовуватиме маловідома фірма за завищеними цінами
Переможцем тендеру було обрано ТОВ «Буд-технолоджі». З 14 учасників конкурсу це була третя за дороговизною пропозиція розміром 307 млн грн (без ПДВ).
Десяток інших учасників запропонували виконати роботи значно дешевше.
Вот ви пойдите и робить с этим шось, умница!
ну які ви мєлочні... Вам що ,більше всих потрібно?
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Співчуття.
Але нас колись не було і життя тривало, нас скоро не буде, а життя триватиме. Ніхто за 100 років нас і не згадає.
Ми є тут та зараз. Ми не можемо постійно радіти, але ми не мусимо постійно страждати. А ще особливо діти та молодь. Ми не обирали народитися в такий час. Але змушені прожити своє єдине коротке життя в цьому усьому.
П.с. Поясню ще раз. Прокинулась зранку, почала варити борщик, зайшла на сайт і о чудо! Немає тем про все пропало. В цей час літають військові літачки над головою. Син пʼє чай з бутербродом. Якось так спокійно в той момент було. Але від цього проблем не стало менше у мене чи навколо. Просто момент спокою та відчуття щастя. Чого і побажала іншим…. але, постійно не задоволені, озлоблені і тд( більшість кацапок, впевнена в цьому) все перевели)))) ще й світло вимкнули)
Думаю, що кожний має право на свої емоції. Хтось страждати, хтось жити і відчувати і зосереджуватися на щоденному, що приносить щастя. Озлобленість також має свої причини. Життя в довготриваючому стресі накладає свій відбиток. Це не люди погані, це просто особливості сьогодення.
Ответ дляОльга-f5e3
Новости только за вчера:
Головко з партії Свобода,рішення приймав апеляційний суд.Дитяча лікарня приймала рішення,хто буде відбудовувати.Але у вас Зеля і суддя,і хірург,яка б партія не була
Ответ дляЕленнн
Ну че ж она мелочная,у нее в россии шайгу 90 проц армии разворовал с замами и генералами.А сам путька все ресурсы,которые принадлежат народу,ложит к себе в карман,а нищебродов русских кидает в украинский мясокомбинат
От чого так. Я навіть в часи найбільшої туги в житті чогось раділа за тих, у кого було все добре, хто був щасливий. Це вселяло надію, що ось же у них добре, значить і в мене буде.
А більшість людей просто гнівно обурюються, коли у когось краще, коли хтось в безпеці чи щасливий. Чому так, де логіка?! От реально не можу зрозуміти, чим стане краще конкретній людмні, якщо у інших теж буде все погано? Це ж навпаки затягує в депресію і не бачиш тоді ніякого виходу
Ответ дляВідірву та викину
Людей
в Киеве мало? Как странно психика реагирует на окружающее у разных людей. В это лето, в Киеве так много людей и деток, как раньше не было. Но этому свои причины, я понимаю почему. Но везде толпы.
Где толпа в? Где они? Я тоже их в упор не вижу
Ответ дляЕвга-9246
Вату аж колбасит, что вопреки всему у нас жизнь продолжается.
Ksenia2291• 02 августа 2024
Ответ дляМетелик
А на сході військовим за скільки свої халупи здають, не цікавились?
1000 грн в сутки мужу халупку предлагали, с грязной клееночкой на столе и таким же ковром на стене. Энергетик, который стоит 30 грн, им предлагают по 100
Ольга-f5e3• 02 августа 2024
Ответ дляowl62
Особистий досвід? Чи кума сказала?
К сожалению, личный опыт.
Ольга-f5e3• 02 августа 2024
Ответ дляLyudaT
А мені цікаво, чи у москалів укриття в школах готові? Навчальний рік скоро розпочнеться. Дивлюсь, в курській області перманентна тривога.
А вас так та Курская область интересует?
Ольга-f5e3• 02 августа 2024
Ответ дляLyudaT
Главное, что у нас с 2014 года укрытия не готовы
Vlada-Maria• 02 августа 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Мій один в госпіталі, як і багато інших. Другий там. F16 бачила фото, надсилали.
До віялових пристосувалися, бутербродів не боїмося їсти.
73% готуються до перемовин з хуйлом...
... на фоні
Союзники занепокоєні величезним впливом Єрмака на усі процеси в Україні, - Bloomberg
вже прямим текстом...
Vlada-Maria• 02 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Автор не читает потому что у это есть только на картах. Информпространство забито ’переговорами’. Как в прошлом году ’пэрэможний 2023’ со всех утюгов вещали. А мы тем временем теряем людей и территории ежедневно! Это как в Крынках- тысяча тел осталось там,которые никто и никогда не заберет. Они навсегда пропавшие безвести. Но похорон в городах нет, а значит вроде все хорошо,никто не умирает....
і котли за котлами, по єдиному сценарію, як Іловайський.... Але чогось 73%ні воліють про це мовчати тепер
Vlada-Maria• 02 августа 2024
Ответ дляМетелик
Це автору не цікаво,головне світло є і чоловік під боком
і живе надією, що до них черга не дійде. Як завжди у таких, за чужими спинами, чужими руками
Татьяна-57fb• 02 августа 2024
Ответ дляМолчалка
Ну не знаю. Я на поскот ездила по 2 раза в день - у меня ребенок в 3 больнице лежал. Видела как снимают с автобуса только 1 раз
к стати о больнице район обл больницы поликлиника 29 я не могла пройти рентген снимки позвоночника и ноги из за того что тцка туда приперло 5 человек с буцика на рентген без очереди для прохождения влка вы видели один раз а я вижу часто ,у нас в ами время не сопвдает я езжу в 7 ч утра или 8ч утра , а потом в магазинах наблюдаю их сразу видно набирают колбасу мясо и пойло торбы после обеда , рожа топором а в машине сидят ждут - это обед у них , вечером не видно никого, нажрались и напились и так наверно кажд день и возле меня там есть комиссия тоже туда привозят мужиков в буцике не пишу где а то скажут сведения пр Добровольского не больница иду за хлебом и вижу очень часто - в доме сделали медпункт
Vlada-Maria• 02 августа 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Новости только за вчера:
особливо оце ’сподобалось’
’Благодійний фонд ’Охматдит’ проводив не тендер, а ’приватний конкурс, організований із метою відкритого та добросовісного використання коштів, пожертвуваних громадянами’.
плюють межи очі і навіть цього не приховують