ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 августа 2024
Якщо неможливо додзвонитися в консульство, які ще є варіанти?
Не можу додзвонится в консульство Чехії у Львові вже тиждень.
Листа вчора написали - також тиша.
Чому так може бути?
Якщо яне є громадянскою Чехії, просто прийти до них з вулиці же не можна?
Листа вчора написали - також тиша.
Чому так може бути?
Где тут 0?• 02 августа 2024
Фото с Киевского консульства. Дозвонилась с первого раза, правда в мае месяце.
Проверьте те номера тел.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 03 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
Проверьте те номера тел.
В київський і я додзвонилася. Але мені порібна львовська філія