Та легко!• 02 августа 2024

Двері в будинок - які б Ви поставили? Додаю фото

На фото 1 - наші гаражні ворота і видно тимчасові двері,потрібно обрати постійні двері.
Я побачила в інтернеті картину з такими як на фото 2, мені здається, що вони гармонійно підійдуть нам(вони є в каталогах дверей).
В магазинах зараз всі двері з вікнами, на вітринах в кожному магазині такі як на фото 3, вікна посередині, справа, зліва, більші-менші... Ми хотіли б якийсь універсальний варіант, але не знаю вже. Підкажіть, хто в темі, або у кого є думка на рахунок цього. Буду вдячна.
КвартираЧья• 02 августа 2024

Сама не знаю• 02 августа 2024
Ні одні не подобаються
Калинові вуста• 02 августа 2024
фото 2 норм двери, подходят
Чудовий каламбур• 02 августа 2024
Полтавська галушка• 02 августа 2024
Я би брала глухі, без скла
Mede• 02 августа 2024
2 беріть. Як продавець дверей з 16 стажем вам раджу
ЛолитаНеРазлита• 02 августа 2024
У мене як на фото 3, Страж, подобаються
Белоснежко• 02 августа 2024
фото2
Не зацілована• 02 августа 2024
я бы ставила классические / традиционные
другие не люблю, особенно такие а ля японские

автор Та легко! • 02 августа 2024
Ответ дляMede
Двері 2 зі склом?
автор Та легко! • 02 августа 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
У мене як на фото 3, Страж, подобаються
І ті (фото 2) і ін (фото 3) Страж фірма
Печенюшка• 02 августа 2024
Обіграти потрібно не по дизайну. Максимум колір. Замки круті в будинок також не потрібні. Тут головне покриття полотна і терморозрив, щоб не промерзали.
автор Та легко! • 02 августа 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Я би брала глухі, без скла
Мені ті, що фото 2 ідеально пасують під ворота - полоски такі ж горизонтальні, так гармонійно. Але такий тренд на ті вікна в дверях, що усі з вікнами ставлять.
ЛолитаНеРазлита• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
І ті (фото 2) і ін (фото 3) Страж фірма
Зрозуміло) Друге фото не впізнала. Ну фото 3 зараз максимально популярна модель, я поставила і у сусіда такі, і ще у знайомих..
Ще уточню, фото 3 це двері зі склом
автор Та легко! • 02 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
Дякую. Це фірма Страж, ніби непогані. І одні і інші однієї фірми з утепленням і т.д. І ціна однакова на них практично(там різниця зовсім невелика)
Печенюшка• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Так, це хороша фірма. Ми вибрали Булат. Характеристики такі ж, але ціна на 4тис дешевша.
ЛолитаНеРазлита• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Я собі робила колажі як не могла вибрати. До ваших воріт в гараж дійсно більше пасуватимуть глухі
автор Та легко! • 02 августа 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ще уточню, фото 3 це двері зі склом
Так, вони в усіх магазинах виставлені і теж проїхались містечком котеджним - там усі двері з вікнами , найбільше посередині вікон , але і праві і ліві вікна теж були. А ось такі як на 2 фото не виставлені, але в каталозі нам показали (в ноуті), що теж цікава модель -Party....Вот я і задумалась, гарно поєднуються, ніби.
vikohka• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
зачeм Вам такоe, как у всex?

автор Та легко! • 02 августа 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ой як класно!!!! Дякую Вам за ідею!!! Дійсно супер!!!
ЛолитаНеРазлита• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Будь ласка))
Всюди влазю• 02 августа 2024
Фото 2 норм, берите.
Mede• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Двері 2 зі склом?
Без скла