Не гоню• 02 августа 2024
Купила я сережки… на київській виставці. Думаю я натупила
Та що була на днях на броварському проспекті 15. Тепер до мене дійшло тільки що ціна завищена … бо побачила срібні сережки за 550 грн. А ці я купила за 1200грн. Це просто справжні розочки в якійсь прозрачній фігні. І пластмасові сердечки. Ну чи не тупе? Господи……. Який сором. Купили б?
Коко На Страже• 02 августа 2024
Я б таке не купила і не знаю де ви додумались. Ну хто таке носить вже? Хіба ви якусь дуже дуже спецііічна в творча натура і то
Кудлата хмаринка• 02 августа 2024
Ні, не купила б.Але у всих бувають, або були такі покупки.Зараз навчилася себе стримувати і гарно все обмірковувати.
Мать драконов• 02 августа 2024
Ответ дляКрапипопка
Ну и хрень.
Кто это сумел продать -молодец))
Крапипопка• 02 августа 2024
Ответ дляМать драконов
Кто это сумел продать -молодец))
О да. На первой фотке прям россыпь шедевров - надо толпу ценителей, как автор )
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 августа 2024
Это ручная работа, типа живые цветы в эпоксидной смоле... Я дочке покупала подобные на ярморке в Черногории, за 15 евро... И кулончик за 7 евро...
Не жалейте, купили, нравится, носите.
Не гоню
• 02 августа 2024
Ответ дляУси Пуси
Якщо подобається- носіть. До чого тут срібло? Ще б з Авророю зрівняли
та просто порівняння цінного металу і ось цього...відчула себе тупою(
Булку Дай• 02 августа 2024
это разве пластик? розы в эпоксидной смоле и фурнитура из золотистого медицинского сплава с али. в принципе нормальная цена, было бы чего переживать
Уси Пуси• 02 августа 2024
Ответ дляНе гоню
Якого цінного? В ломбарді 17 грн/грам.
Булку Дай• 02 августа 2024
Ответ дляНе гоню
а это все добро с первого фото - Ваше?
Не гоню
• 02 августа 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Не жалейте, купили, нравится, носите.
1 велика (ті що крупніші на фото) + ланцюжок з якоїсь нитки - то 800грн
Планшетница• 02 августа 2024
Та ну перестаньте. Сувенир же- память. На этом я не считаюсь: т.к. всегда переплата)
Серёжки как для сувенира хорошенькие.
Не гоню
• 02 августа 2024
Ответ дляAlienmoon
Вы купили розочки в эпоксидной смоле за 1200 грн ? 😳
Они вас загипнотизировали ?
Их цена от силы 100 грн
Они вас загипнотизировали ?
Их цена от силы 100 грн
я не знала про це. і досі не знаю..
Булку Дай• 02 августа 2024
Ответ дляAlienmoon
Та где нормальная ? Будто поделка ребенка , цена до 100 грн
тут только цена швенз 100 грн, если у нас покупать, а не на али
Редисочка• 02 августа 2024
Ну, купили, то й купили. Порадували свою внутрішню дитину. Хочеться - носіть, не подобається - положіть.
Natalia505• 02 августа 2024
Ответ дляНе гоню
Ви не тупа. Це подарунок для головного буха, буде йти на пенсію, подаруйте. Можна тітці подарувати, яку ви бачили в останнє в дев´яносто четвертому. Вона буде рада. Тупість в іншому. А покупки ми всі іноді робимо спонтанні і непередбачувані, ви не унікальна.
Ответ дляПланшетница
Серёжки как для сувенира хорошенькие.
Какого сувенира ? Автор их на побережье Портофино купила ? На выставке обычной , я там проф маски и шампуни часто покупаю для волос , тоже видимо сувениры 🤣
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 августа 2024
Ответ дляНе гоню
Не накручивайте себя, серьги симпатичные, летние, сувенир с выставки, носите с удовольствием.
Ворожу на каві• 02 августа 2024
Ответ дляНе гоню
Носить бижутерию летом - это нормально и стильно. Если вам идут, то , вообще, отлично. Главное, правильно подобрать одежду.
Идууу--уууу блин• 02 августа 2024
Ответ дляНе гоню
Головне,щоб ви могли таке носити. Мені підходять тільки дорогоцінні метали, від інших вуха червоні.
Трусиковед• 02 августа 2024
Якщо є під що носити то носіть.
Сфоткайте на собі, бо на столі не дуже зрозуміло.