Мамина квіточка• 02 августа 2024
Моєю карткою приват хтось розрахувався на амазоні
В приват 24 подала заявку на повернення коштів. Може в кого була така ситуація, чи реально повернути кошти.
Пожарник• 02 августа 2024
Проверьте настройки, может подключили и оплатили какую-то премиум услуги.
Ставьте лимит 0 на оплату в интернете
Мамина квіточка
• 02 августа 2024
Я цією картою амазон ніколи не оплачувала, та й купувала там щось років 7 тому
З царем в голові• 02 августа 2024
С моей польской так списало 0.11 $ в КФС в Чикаго.
Я не стала блокировать, просто перекинула остаток денег на 2 счёт без карты.
Тык мык покупать билеты - оплата не прошла. Давай выяснять - банк сам мне карту блоканул за подозрительную транзакцию.
Зоя Жорівна• 02 августа 2024
У меня так на Али сняло. Приват вернул, было около 1000 грн. Теперь все карты закрыты на оплату в интернете
Мамина квіточка
• 02 августа 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Через скільки часу повернули?
Зоя Жорівна• 02 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Через скільки часу повернули?
Ой, точно не помню, до 3 месяцев точно
Оксана -1f11• 02 августа 2024
В мене було, що моєю карткою, на якій були тільки кредитні кошти, і стояв 0 на оплату в інтернеті, хтось розрахувався на 7000 грн. Звернулася в банк та в поліцію. В результаті гроші повернули десь через 2 місяці, але відсотки кредитні мені пришлось зарлатити
Трільчиха• 02 августа 2024
Ответ дляОксана -1f11
Как так вышло ,Вам объяснили ? Получается хоть ставь лимит хоть не ставь ,могут снять ?
Оксана -1f11• 02 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Щось казали, що типу через приват 24 зняли ліміт