Лялькодзьоб• 02 августа 2024

Хто правий, мужчина чи жінка?

Ситуація, жінка і мужчина їдуть в машині розмовляють, жіна розповідає свою розмову з мамою.
Розмова
Мама - ти нічого не готуєш, їси десь по кафе
Жінка - у мене не має на це часу
Мама - ти і мужчині не готовиш, він також у кафе їсть, піде від тебе
Жінка - ну як піде, то знайду іншого
Про це жінка розказує чоловіку і чоловік починає ображатися і говорити жінці, навіщо ти мене принижуєш, жінка не розуміє, чим вона його принизила, питає про це в мужчини, починається сварка, мужчина каже, якщо ти не розумієш то повись свій IQ, жвнку це образило і вона не розуміє, чим могла принизити, що це ж очевидно, що якщо він піде, то іона буде будувати стосунки з іншим, потім чоловік каже, це показує, що ти зневажливо до мене ставишся.
Питання, це дійсно зневажливе ставлення до чоловіка і жінка його принижує коли так каже?
Результат:
вже голосів: 108
84 (77.78%) Так, чоловік правий
21 (19.44%) Свій варіан бачення ситуації
3 (2.78%) Права жінка
Неправдиша• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Я нікого не обговорюю, це ситуація моєї подруги
Угу, всі повірили)

Неправдиша• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Хай буде моя, суть питання не в цьому
Суть питання в тому що мужик одружений бл@дун. Навіщо він Вам?
Престидижитатор• 02 августа 2024
Якщо коханець, то пофіг на що він там ображається. Жінка права. Мама просто не в курсі, що вона з жонатиком ахається, тому і реакція така.
Кучерявочка• 02 августа 2024
Нафіга нам ця Санта Барбара?? Щас ще позашлюбні діти з´являться
автор Лялькодзьоб • 02 августа 2024
Ответ дляНеправдиша
Мені він не потрібен, просто цікава думка даної ситуації, подрузі я свою думку сказала, що з коханцями взагалі не потрібно нічого обговорювати
Разгуляшка• 02 августа 2024
У мене свій варіант - я б на місці жінки закінчила ці стосунки після вислову про підвищити IQ.
Апдейт - прочитала що вони коханці. Я б і не починала ці стосунки. Обоє рябоє
автор Лялькодзьоб • 02 августа 2024
Мені здається, що чоловіка зацепило те, що жінка знайде нового, що не молоться на нього, як на Бога і тому він почав ображати жінку, щоб повисити свою значимість
З родзинкою• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Хочу уточнити, мужчина і жінка коханці, мужчина живе з дружиною
А жінка спадкоємиця марокканського короля.
В кінці виявиться, що коханці- кузени, а його жінка тітка ім обом…
Екатерина27• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Тоді нащо готувати? Дружина погодує.
А по темі, у жінки не тільки IQ низький, а ще й самооцінка

Поросенка• 02 августа 2024
Піпець! Театр абсурду
Мовчу, але хочу• 02 августа 2024
Яке йшло таке й здибало😁
ну автор, Вы его уже мысленно и словесно успели выкинуть из своей жизни и начать встречаться с другим челом, а это на минуточку мысленная измена ему и мысленная замена его, которую Вы тяпнули не поворошив мозгами, а он в свою очередь высказал свои подозрения на Ваш низкий айкью. Созданы для друг друга, но прощения всё таки придётся попросить, автор)
Каллипсо• 02 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Яке йшло таке й здибало😁
Вы все серии этого сериала прочитали? Мужчина вообще женат ))
Мовчу, але хочу• 02 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Та хрен его знает, с логики мужа, может завтра жёнушка на развод подавать задумала) не ценит меня значит, не любит) Лично если б мой муж такую дичь-информацию заявил своей матушке, без зубов бы остался с фингалом в добавок☺️
Ганцю в кєдах• 03 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Та вы всі там с дурдома Сонечко. Мама, яка знає, що мужик козел з донькою живе і з дружиною своєю. Жінка , яка живе з козлом, і довольствується жонатиком, якому пофіг настільки, що від дружини не піде. сам козел теж ідіот. Що терпить навіть не дружину. А коханку і її матір.
Ганцю в кєдах• 03 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Нічого його не заципило. Подумав:’ боже, який я дурень , що з цією тупою зв´язався’.