Лялькодзьоб• 02 августа 2024
Хто правий, мужчина чи жінка?
Ситуація, жінка і мужчина їдуть в машині розмовляють, жіна розповідає свою розмову з мамою.
Розмова
Мама - ти нічого не готуєш, їси десь по кафе
Жінка - у мене не має на це часу
Мама - ти і мужчині не готовиш, він також у кафе їсть, піде від тебе
Жінка - ну як піде, то знайду іншого
Про це жінка розказує чоловіку і чоловік починає ображатися і говорити жінці, навіщо ти мене принижуєш, жінка не розуміє, чим вона його принизила, питає про це в мужчини, починається сварка, мужчина каже, якщо ти не розумієш то повись свій IQ, жвнку це образило і вона не розуміє, чим могла принизити, що це ж очевидно, що якщо він піде, то іона буде будувати стосунки з іншим, потім чоловік каже, це показує, що ти зневажливо до мене ставишся.
Питання, це дійсно зневажливе ставлення до чоловіка і жінка його принижує коли так каже?
Розмова
Жінка - у мене не має на це часу
Жінка - ну як піде, то знайду іншого
Результат:
вже голосів:
84 (77.78%)
Так, чоловік правий
21 (19.44%)
Свій варіан бачення ситуації
3 (2.78%)
Права жінка
Пухнасті штани• 02 августа 2024
Ну я би теж офігєла, якби мене в такому тоні обговорювали з третіми особами, ще й мені потім про це розповідали) Навіщо, до речі, був цей перфоманс?
Научительница• 02 августа 2024
Ну я тоже не готовлю. И не вижу проблемы. Но Вы унизили тем что Вам все равно с кем быть. С ним, или с другими. И вообще нафига пересказывать мужику диалоги о нем
Меня не звали• 02 августа 2024
Зачем мужчине пересказывать разговоры с мамой?
Да, было неуважительно сказано о мужчине.
Потребую апгрейду• 02 августа 2024
Ответ дляSo_so
У женщины действительно низкий IQ.
Какая то глупая женщина. Сначала говорит, а потом думает.
Лялькодзьоб
• 02 августа 2024
Хочу уточнити, мужчина і жінка коханці, мужчина живе з дружиною
Тріль!• 02 августа 2024
А женщина маме не забывает рассказать, в какой позе она с мужчиной ахалась? А потом из разговор передать мужчине с комментариями?
Что за дичь я прочитала? Скажу так, из всех троих наиболее адекватно повел себя как раз мужчина. Но и то до поры до времени
Неправдиша• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
А мама в курсі?
ЯниЯ• 02 августа 2024
Так, жінка показала своє зверхнє ставлення до чоловіка. Хотіла самоствердитися. А на проблеми з ІQ вказує той факт, що жінка переповіла цю розмову чоловікові. До речі, з якою метою?
Кусман Сиру• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
тоді низький IQ - це сімейне
Пухнасті штани• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
І ви обговорюєте його з мамою? І вона переживає, що жонатий коханець від вас піде? Я шось не розумію в цьому житті 😅
Меня не звали• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
’Переобуваетесь’ на ходу)
НетЕщеНаверное• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Чем дальше, тем все бредовее подробности.
Потребую апгрейду• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Тю. К чему тогда мамина фраза, что мужик уйдет он нее? Он же так не с ней😀
Рубаю олівлє• 02 августа 2024
Ответ дляSo_so
У женщины действительно низкий IQ.
ви їй лестите, там ай к´ю навіть поряд не пробігав
Лялькодзьоб
• 02 августа 2024
Ответ дляПухнасті штани
Я нікого не обговорюю, це ситуація моєї подруги
Неправдиша• 02 августа 2024
Ответ дляПухнасті штани
Так мама не знає) от і радить доці захомутать мужика борщами
НетЕщеНаверное• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Щось мені здається, що це ваша ситуація.
Меня не звали• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Еще интересней))
АдеКВАтная• 02 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Тогда женщина глупая вдвойне.
Лялькодзьоб
• 02 августа 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Хай буде моя, суть питання не в цьому