Вітаю, мені 27 р, і я шукаю дівчину дял знайомства організмами або серйозних відносин якщо тут хтось є із таких.
Якщо хтось може познайомити, буде вдячний.
Прошу🙏, якщо вам не цікаво, не пишіть і не витрачайте ваш час, час саме найцінніше що є у вас. Я вам відповім, але конструктиву у вас нажаль немає.
Результат:
вже голосів:
34 (64.15%)
Хай щастить
17 (32.08%)
Пиши більше - я вірю в тебе
2 (3.77%)
Ти по адресу
Ответ дляManumycat
Чоловікам не подобається патріархат лише коли треба нести відповідальність
Це питання індивідуальне. Тому я вважаю не по темі.
Дякую вам за думку і коментар
Ответ дляМаксим 27-
Я з усіма вітаюся.
На вулиці коли знайомишся багато хто говорить що в них хлопець або ті хто дали контакт, зливають і не відповідають.
Я не буду їх змушувати, все повинно бути обоюдно.
На скріні немає ні привіт ні вітаю. Лише давай-давай і ультиматуми.
Ответ дляManumycat
Привіт уже було до цього написано.
Шматочок хмарки• 02 августа 2024
Щось ви за день помолодшали
Ще вчора 28 начебто було. Хоч і дратуєте, як і раніше, але сьогодні на сайті була Ваша доля. О 19-й годині тема була сьогодні.
Ответ дляManumycat
Про себе пиши) хто ти, чим займаєшся, що тобі цікаво, які стосунки розглядаєш. А потім вже задавай їй питання.
Дякую. І таке писав.
Саме цікаве, що відповіді - 0.
Мабуть карʼєру будує і в 30+ років буде більш вмотивована як і більшість мабуть
Саме цікаве, що відповіді - 0.
Ответ дляШматочок хмарки
Щось ви за день помолодшали
Вік це таке, але дякую що запамʼятали.
Гляну що було в 19.00
Ответ дляManumycat
А, це ти вчора писав що жінки 30+ беруть що попало?
який наївний
Я вчора був нажаль не в мережі, є інші більш важливі задачі
Ответ дляManumycat
Ну от дівчині на сз і написав би якими важливими задачами займаєшся) точно цікавіше було б ніж ’прівєткакділа’
Писав різне, але нажаль чомусь не відповідають або в мережі раз в тиждень.
Що тут зробити?
Nothing)
Що тут зробити?
Nothing)
Шматочок хмарки• 02 августа 2024
Ответ дляМаксим 27-
Вік це таке, але дякую що запамʼятали.
Гляну що було в 19.00
О 19.11, якщо бути точною. Погортала спеціально чи не помилилась. Всю тему не читала, так що подивіться самі, що там.
Ответ дляШматочок хмарки
Написав там коментар. Я не розумію навіщо шифруватися як тут і так всі під ніком ))
Коли шифрують анонімом то не можу написати автору
Дякую вам велике 🙏
Борисфенка• 02 августа 2024
Знайомство організмами - це тепер так секс називають?
Вік живи - вік учись
Nathalie27• 02 августа 2024
Ответ дляМаксим 27-
Привіт уже було до цього написано.
Не сподобались Ви Інні
Ответ дляБорисфенка
Вік живи - вік учись
Так)
Ответ дляKvasSolka
І зайди нормально))
Через вікно як і потрібно було з початку)
Там хтось написав, що цікаво познайомитись, так і не написали в повідомленнях. Так +- є з більшістю- не з усіма
Ответ дляKvasSolka
Знайомства організмів сьогодні не буде. Ви не з того почали о 12 ночі. У нас дисонанс почуттів. В наступний раз треба більш ніжніше.
Завтра почнемо раніше. Дякую вам за пораду. Як думаєте в 13.00 буде норм ?
Ответ дляKvasSolka
О 13 рано. Субота, закрутки, прибрати.. В цей час тут тільки ліниві жінки сидять, які окрім знайомства тіл захочуть фінансових плюшок. Думайте логічно.
Приємно що дали пораду, пару днів тому зі мною тут хотів хтось поступити як з сміттям, мені аж соромно стало що є такі громадяни і я з ними десь можу пересіктися.
Ответ дляМаксим 27-
Нормальна ситуація) Цей дисант зміючок висаджується одразу, коли є цікавенька, свіженька жертва.
Тренуйте стресостійкість.