Максим 27-• 02 августа 2024

Я хлопець і Шукаю тут дівчину для знайомства і зустрічей

Вітаю, мені 27 р, і я шукаю дівчину дял знайомства організмами або серйозних відносин якщо тут хтось є із таких.
Якщо хтось може познайомити, буде вдячний.

Прошу🙏, якщо вам не цікаво, не пишіть і не витрачайте ваш час, час саме найцінніше що є у вас. Я вам відповім, але конструктиву у вас нажаль немає.
Результат:
вже голосів: 53
34 (64.15%) Хай щастить
17 (32.08%) Пиши більше - я вірю в тебе
2 (3.77%) Ти по адресу
автор Максим 27- • 03 августа 2024
Ответ дляKvasSolka
Нормальна ситуація) Цей дисант зміючок висаджується одразу, коли є цікавенька, свіженька жертва.
Тренуйте стресостійкість.
Яка там стреси стійкість від них, так слабкі. Якщо на деякі питання мовчать , а лише пишуть маячню

Наталка -русалка• 03 августа 2024
Ответ дляМаксим 27-
Вік це таке, але дякую що запамʼятали.
Гляну що було в 19.00
Як ви хочете знайомитися якщо із самого початку вже обманюєте?
Наталка -русалка• 03 августа 2024
Ответ дляМаксим 27-
Писав різне, але нажаль чомусь не відповідають або в мережі раз в тиждень.
Що тут зробити?
Nothing)
Висновок один шукати комерцію
автор Максим 27- • 03 августа 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Висновок один шукати комерцію
В вашому світі висновок один, але є ще і в іншому світі висновки)