Инстагра_мерша• 03 августа 2024
Чоловік ніколи не хоче дивитись фільм «просто так»
Сам або в компанії звісно дивиться. Але наодинці ми ніколи з ним не можемо подивитись лише фільм. У нього завжди схема: 15 хвилин фільму - інтим. А далі вже ніякого фільму не хочеться.
Розумію, що це типу добре, що в нього є бажання і все таке, але ж хочеться провести вечір дійсно за переглядом цікавого фільму, відпочити.
Це лише у нас так в парі ?