Трільчиха• 03 августа 2024
Вперше у Києві) куди піти?)
Добрий ранок
Дівчата
Буду с сином підлітком вперше у столиці
Завеземо валізи о 12.0 на жд і до 23 будемо вільні
Хочеться подивитись місто
Їздити будемо на метро
Що б ви радили подивитись?
Де смачно поїсти ?
Заздалегідь дякую 🙏
Дівчата
Буду с сином підлітком вперше у столиці
Хочеться подивитись місто
Їздити будемо на метро
Що б ви радили подивитись?
Де смачно поїсти ?
Заздалегідь дякую 🙏
Партизанка• 03 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Атракціони йому точно не цікаві вже ) за мію дякую 🙏
Мія не дешева, але все одно там найбільший вибір закладів. Можна в київфудмаркет, на будь-який гаманець
_Alekssandra_• 03 августа 2024
Ответ для Juliana R
Океанаріум
Зоопарк
Планетарій
КПІ
Труханів острів
Гідропарк
Музей Ханенків
Андріївський узвіз
Подол
Володимирська гірка,скляний міст,парк біля Михайлівського собору
Софіївський собор
Батьківщина -Мати і різні там екскурсії
Пірогово
Феофанія
Пуща-водиця
Березняки і Русанівка вдоль річки,чудові парки з розвагами
Оболонська набережна
Парк Муромец
Зоопарк
Планетарій
КПІ
Труханів острів
Гідропарк
Музей Ханенків
Андріївський узвіз
Подол
Софіївський собор
Батьківщина -Мати і різні там екскурсії
Пірогово
Феофанія
Пуща-водиця
Оболонська набережна
Парк Муромец
Это все не на неполный день. Да и ничего особенного там нет, в этих парках, чтобы специально из другого города приезжать на них смотреть
Дівчина заглядєніє• 03 августа 2024
Ответ дляПартизанка
А що там є на скромний гаманець? Ми якось гуляли і бульйону захотілося. Після ціни за стакан бульйону в 180грн якось перехотілося, пішли Тітку Клару шукати))
_Alekssandra_• 03 августа 2024
Ответ дляПартизанка
Якщо в тц, думаю в республіку. Якщо дитині цікаво, там класні атракціони
Поїсти- я би радила на Арсенальну, там ціла вулиця ресторанів на будь-який смак
Мій улюблений - мія
До той Республики им ехать ещё. Тц как все остальные.
Не имеет смысла.
Ответ для_Alekssandra_
Ну це не мені і не вам вирішувати.
Можна загуглити сім´ї і якщо по фото в інтернеті сподобається можна їхати.
Непоганий і майже повний перелік місць Києва по прогулянкам.
Лика-прилипка• 03 августа 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
И что в тц Украине смотреть ? Там магазинов то толком нет
Ну можно в Лавину ,доехать до Академа,а там на маршрутке 5-10 минут
Приехать в Киев и ехать в Песпублику на край географии? Ну не знаю. Первый раз в Киеве потратить на трц на окружной - такое себе.
До академа с вокзала ехать 20 минут, потом еще найти маршрутку и маршрутка еще 20-30 минут, итога час летом по общественному транспорту.
_Alekssandra_• 03 августа 2024
Ответ для Juliana R
Ну це не мені і не вам вирішувати.
Если в городе неполный день, то имеет смысл посмотреть ключевые какие-то места. А не по паркам в спальный районах ездить.
Лика-прилипка• 03 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Класс ! Благодарю 🙏 может еще посоветуете где поесть вкусно и не за все деньги мира ?)
Та много заведений, я б на Сагайдачного смотрела, там и Сильпо с кулинаркой, и пузата хата, и много кофеен и ресторанчиков, уличная еда есть тоже.
Голодаю• 03 августа 2024
Золоті ворота, андріївський узвіз, воздвіженка, лавра, ботсад. Порадду ще музей води. На рахунок їжі не знаю, мені все норм, хоча сподобалась італійська ресторація іля оушенплази( доречі теж модна відвідати,та суперській акваріум)
Білка в колесі• 03 августа 2024
Ответ для Juliana R
Океанаріум
Зоопарк
Планетарій
КПІ
Труханів острів
Гідропарк
Музей Ханенків
Андріївський узвіз
Подол
Софіївський собор
Батьківщина -Мати і різні там екскурсії
Пірогово
Феофанія
Пуща-водиця
Оболонська набережна
Парк Муромец
Зоопарк
Планетарій
КПІ
Труханів острів
Гідропарк
Музей Ханенків
Андріївський узвіз
Подол
Софіївський собор
Батьківщина -Мати і різні там екскурсії
Пірогово
Феофанія
Пуща-водиця
Оболонська набережна
Парк Муромец
)) починаючи з села Пирогів все класно, але мимо. Люди вперше в Києві і на один день. Часу не вистачить.
Автор, їдьте на метро до Золотих воріт, там запитаєте як пройти до Софіївського собору, далі до Михайлівського, парк Володимирська гірка, спуск на фунікулері (не знаю чи працює) або пішки на Подол там Контрактова, Поштова площі. Поїсти Пузата хата, якщо недорого, дорого поїсти не знаю де, не ходила.
Трільчиха
• 03 августа 2024
Ответ дляБілка в колесі
Дякую 💕💕💕 дівчата
Всім дякую 🙏
По маршруту все зрозуміло тепер )
В ТЦ в останню мить якщо вистачить часу )
Всім дякую 🙏
По маршруту все зрозуміло тепер )
Неместная Я• 03 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Залежно від того де ви будете гуляти. Ви ж не поїдете на інший кінець міста їсти. А так універсальна порада: будь-яка Пузата хата
Неместная Я• 03 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Дякую 💕💕💕 дівчата
Всім дякую 🙏
По маршруту все зрозуміло тепер )
Всім дякую 🙏
По маршруту все зрозуміло тепер )
Не вистачить ))) Ви гулятимете там, де немає великих ТЦ. Тому обирайте: або ТЦ, або прогулянка.
Успокойся_Успокойся• 03 августа 2024
В ТЦ вы не успеете, но на Крещатике и в Глобусе (Майдан) можете зайти в какие-то магазины, это по пути как раз, если пойдёте по маршруту, который описала Лика-прилипка.
Краля-Галя• 03 августа 2024
На арку дружби народів, звідти через скляний міст, через парк на Андріївський узвіз. Від Андріївського собору неймовірний вид на поділ, раджу, фото будуть гарні. Також можна в музей води, буде цікаво.
Кондуктор троллейбуса• 03 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Автор спросила про ТЦ -я ответила ,а ехать ей туда или нет -уже решает она ,а не мы с вами
Маршрутка от Академа до Лавины 20-30 минут ?
Или вы имеете ввиду пешком ?
От Академа мах 10 минут ехать до Лавины .
И маршруток полно проходящих мимо ,так же автобусы городские и бесплатная развозка каждые 30 минут
Или вы имеете ввиду пешком ?
Лика-прилипка• 03 августа 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Или вы имеете ввиду пешком ?
Речь не про лавину же была, а про республику. Она дальше.
Сірничок• 03 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Вкусно і не за всі гроші це пузата хата , а в тц в центрі можете Гулівер розглянути
Вишня на торті• 03 августа 2024
Схили Дніпра.
Виходите на м.Арсенальна,і йдете пішки в сторону Палацу Піонерів.біля нього гарні види,далі в парку ще краще.Далі Печерська Лавра за бажанням,а за нею Батьківщина Мати.Можна купу фото наробити.
Ті хто приїздить в Київ,їм не потрібні магазини.Схили Дніпра заходять дуже добре.Погано що через війну багато де не пройдеш.
Кондуктор троллейбуса• 03 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
И про Лавину позже шла
А ехать с Академа до Республики глупо (окружная на ремонте ,там и час ехать можно )
До Республики лучше добираться с другой линии метро
Отчебучкина• 03 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Можете будь ласка написати яке метро ?
Метро називається Золоті Ворота. На самих Золотих Воротах підніміться на самий верх там чудові площадки для огляду Києва.
Тумба-юмба• 03 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
На метро на Крещатик . Там пройтись до европейской площади, к арке дружбы народов, по стеклянному мосту перейти на другую сторону. По парку до аллеи художников (вокруг Андреевской церкви), возле Андреевской можно выйти на смотровую площадку. Потом по Андреевскому спустится на подол, пройти по Сагайдачного до почтовой. Там спуститься на набережную. Оттуда на метро вернуться на вокзал либо пройтись до памятника магдебурскому праву, там на мост на труханов, с моста панорама города, можно пофоткаться.
Можно на фуникулёре подняться
ПампушОК• 03 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Я теж дуже люблю цей маршрут, хоч і киянка. Як спуститесь по Андріївському, там є Реберня, не знаю чи в Харкові є.
Трільчиха
• 03 августа 2024
Ответ дляПампушОК
Вже його пройшли ) у захваті 🤩 зараз на Труханів міст прийшли ) дякую
ПампушОК• 03 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Супер! Гарної прогулянки!
Лика-прилипка• 03 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Можно на фуникулёре подняться
Он вроде не работает