Калинові вуста• 03 августа 2024

Ви б купували квартиру в Києві, або десь на заході України зараз?

Зараз ми в Шотландії, але багато розмов на тему, якщо буде пандемія в Європі, тоді краще з дітьми буде жити в Україні...
Прагматик флегма• 03 августа 2024
Киев, конечно

Столічна штучка• 03 августа 2024
Ні, при останній пандемії в Європі прекрасно жилося
Творог для розжига• 03 августа 2024
У вас є така можливість? У вас є бажання переїхати?
Вас лякає тільки пандемія?

Питань багато.
Эт вернячОк• 03 августа 2024
Мы купили в Трускавце, сейчас две продаем, купим тут дом. Всё нравится.
Борисфенка• 03 августа 2024
Що за пандемія? Свинячий грип, драконячий чи верблюжий?
З горіха зерня• 03 августа 2024
Купили у Львові
Эт вернячОк• 03 августа 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Купили у Львові
Во Львове тоже здорово, смотрела квартиру на Франка возле парка, дорого для меня.

Неначасі• 03 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Что там нравится? Скукотище
ПуГоФФка• 03 августа 2024
Покупаю там где живу. Поэтому только Киев и пригород рассматриваю.
Но если бы ехала из Шотландии, однозначно лучше Ужгород выбирать ) безопаснее в 100 раз. Там ядеркой не жахнут, а Киев могут и стереть (не дай боже, но риск есть, если смотреть правде в глаза)
Сокодавка ще та• 03 августа 2024
Я зараз взагалі боюся щось купувати з нерухомості, незалежно від регіону. Чекаю хоч якоїсь визначеності, тоді буду думати.
ЧупакабраЗеБест• 03 августа 2024
так автор, что уже за пандемия грядет? мы чего то еще не знаем?
Isa Dora• 03 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Есть такая теория у видящих.

Далее будет что то страшное и лучше вернуться в Украину, тут будет безопаснее
ЧупакабраЗеБест• 03 августа 2024
Ответ дляПуГоФФка
безопасней всего в кузнецовске. но так кв дороже чем в киеве
Купи слона• 03 августа 2024
Тільки передмістя Києва, столицю обожнюю, але жити там мені особисто, не комфортно
Не заздріть тьоті• 03 августа 2024
Через пандемію точно ні. З інших вагомих причин можливо так.
Не заздріть тьоті• 03 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Чому там найбезпечніше?
ЧупакабраЗеБест• 03 августа 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Чому там найбезпечніше?
потому что никто не будет бомбить раэс, никому ненужен второй чернобыль, который заденет батьку.
Диверсификация• 03 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
так ви вибрали самий дорогий район. Шукайте в іншому районі
Пампушечка• 03 августа 2024
Думаете тут не будет пандемии?
Не ехала бы сюда ни при каком раскладе.

Чорт і Шо• 03 августа 2024
Чем будет отличаться пандемия там и тут?
13чудоСВЕТА• 03 августа 2024
Яка ціна питання? Якщо тисяч 60-75, то розглядала б. Якщо більше 150, то ні.
Точная копия плова• 03 августа 2024
продаю в Днепре,хочу купить в Ужгороде
КоролеВешна• 03 августа 2024
Профинансировала трёшку во Львове. На всякий случай
LilyEvans• 03 августа 2024
Ответ дляIsa Dora
Есть такая теория у видящих.

У каких таких видящих???
Не заздріть тьоті• 03 августа 2024
Ответ дляIsa Dora
Есть такая теория у видящих.

Я цю теорію ще дитинства пам’ятаю про процвітаючу і безпечну Україну.
ТихоЯ• 03 августа 2024
Если дешево будут продавать, то в Киеве
На крайняк, сдать всегда можно