Фляшка на трьох• 03 августа 2024

Казали, що легше буде

Де там(
Переїхала в Латвію . Всі: о, клас, тобі простіше адаптуватися із-за мови буде.
А мені краще хай скрізь би англійська, німецька чи ще яка, аби тільки не це.
Ти реально не розумієш: то місцеві, наші чи русня.
Місто гарне, я люблю старі вулички,будинки.комфортнп температура, море, парки . Все відносно поруч.
Але як же тут багато русні. І кажуть, що тут їх ненавидять. А відчуття, що в більшості саме до українців негативу. А ті свої

В цьому світі є місце, де немає русні????
SantaMonika• 03 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
Проблема в том, что они часто лезут сами. Я это проходила. И раздражает именно это
И что ? Вы не умеете с ними прощаться ?
Вообще с любыми неприятными людьми - нет
Все .

Невісточка ж• 03 августа 2024
В Європі їх всюди багато, ще іноді люблять місцеві спитати звідки, а потім додати 5 копійок про війну, що самі винні.
Я коли російську чую, взагалі на англійській починаю розмовляти. Хто їх зна звідки вони. Зазвичай допитливі українці то самі починають питати «Ukraine?” Тоді відповісти можу. А всіх інших лісом.
СкрипяСердцем• 03 августа 2024
Чого всі на автора так накинулись? А, це ж Порадниця з її легендарною емпатією... Авторе, в мене такі самі відчуття були в Болгарії. Теж спершу виїхала по роботі. Зрештою повернулась в Україну, працюю на українську компанію, мені так морально легше.
Обіймаю вас.
рукиЖимолости• 03 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Та прям. Там навіть варіант заповнення документів є латишською, англійською чи російською.
брехня
Visām iestādēm, organizācijām un uzņēmumiem (uzņēmējsabiedrībām) jānodrošina valsts valodā sastādītu dokumentu pieņemšana un izskatīšana.
Valsts un pašvaldību iestādēm, tiesām un tiesu sistēmas iestādēm, valsts pašvaldību uzņēmumiem (uzņēmējsabiedrībām) no personām jāpieņem un jāizskata tikai dokumenti valsts valodā, izņemot šā panta trešajā un ceturtajā daļā un citos likumos paredzētos gadījumus. Šā panta noteikumi neattiecas uz personu iesniegumiem policijas un ārstniecības iestādēm, glābšanas dienestiem un citām institūcijām steidzamu medicīniskās palīdzības pieteikumu, ziņojumu par noziegumiem vai citiem likumpārkāpumiem, kā arī steidzamas palīdzības pieteikumu ugunsgrēku, avāriju vai citu ārkārtēju situāciju gadījumos.
Personu dokumenti svešvalodā tiek pieņemti, ja šiem dokumentiem ir pievienots tulkojums valsts valodā, kas apliecināts Ministru kabineta noteiktajā kārtībā vai notariāli apliecināts.
Обнимашкина• 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
И что ? Вы не умеете с ними прощаться ?
Все .
При чем тут прощаться?
Когда тебя пытаются зацепить на политические темы - это неприятно
SantaMonika• 03 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
При чем тут прощаться?
Не показывайте им портрет Фарион
Я была во многих странах, плюс сын учится за границей . Никто меня и его за политику не цеплял эти годы
автор Фляшка на трьох • 03 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Обіймаю вас.
Єдине пояснення, що то просто русня накинулася. Бо реакція від українців досить дивна. Або русня, або ждуни
Обнимашкина• 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Не показывайте им портрет Фарион
Вы такая стрословная...
Прошу не путать с остроумной...
Руда ліса• 03 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Це дійсно дуже не комфортно. Одне діло в Україні російська. Ти розумієш що то просто російськомовні українці.
А інше діло в чужій країні. Ти не розумієш хто перед тобою
Вы издеваетесь? Даже Белгород от Харькова отличается произношение.

П.сы: вдягайте вишиваночку, щоб вас відрізняли

Чавонадо• 03 августа 2024
Ну так приїжджайте в Україну, тут її нема, буде вам щастя. Раз пропаганда не дає вам спокою.
автор Фляшка на трьох • 03 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Обіймаю вас.
А за підтримку дякую 🤗
У мене тут контракт на рік. Бо компанія все оплачувала . Але я не впевнена що зможу так довго. Добре поки діти не в школі.
SantaMonika• 03 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
Вы такая стрословная...
Прошу не путать с остроумной...
Остроумно ехать в чужую страну и фукать там на чужих людей . Они там живут давно
Значит, их все устраивает
Качать права - это дома, в Украине
автор Фляшка на трьох • 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Не показывайте им портрет Фарион
Бо ви чудово в їх середовище вписуєтеся. За свою прицмають
Чавонадо• 03 августа 2024
Внушили собі якщо з росіі то все- вбивця. Я з Київської області, у мене подруги, однокласниці народились в росіі або їх батьки і живуть тут. То шо, вони теж вбивці і треба їх на кострі спалити? В росіі теж є нормальні люди, тим паче якщо вони виїхали, значить не хотять жити в путінському режимі.
Обнимашкина• 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Значит, их все устраивает
Качать права - это дома, в Украине
Вы понимаете значение слова ’остроумно’?
Или просто новое незнакомое слово понравилось?
SantaMonika• 03 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Расскажите это моему мужу, который ваши дупы с 2014 защищал, куда мы вписываемся, а куда нет,
автор Фляшка на трьох • 03 августа 2024
Ответ длярукиЖимолости
брехня
І все тут дублюється трьома мовами.
Ирина_Б_• 03 августа 2024
если вы будете общаться только на мове и говорить ч то русский не понимаете , то к вам никто не подойдет. Не благодарите.
БлинчикБезСметанки• 03 августа 2024
Я не знаю места, где нет русни

автор Фляшка на трьох • 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Мою ,як ви виразилися, дупу захищають мої рідні
Не обижаюсь• 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Не показывайте им портрет Фарион
Так вас за русских принимали, поэтому брезговали
Баба на горошині• 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Не показывайте им портрет Фарион
Вас з російською мовою за свою приймали.
Амелі на мілені• 03 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Вам дуже приємно розуміти що поруч людина з країни , що щодня вбиває українців?
Удалено администрацией...
автор Фляшка на трьох • 03 августа 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Удалено администрацией...
Велике.
Баба на горошині• 03 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Удалено администрацией...
SantaMonika• 03 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Что то вы в них не очень уверенны, раз переехали к русне
SantaMonika• 03 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
Какую свою . Я не трогаю незнакомых людей
Баба на горошині• 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Останні роки де проживаєте?
автор Фляшка на трьох • 03 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
Удалено администрацией...
Лякає така кількість якаразніц(
Ще й умудряються військовими ( тільки не зрозуміло з якого боку лінії фронту) прикриватися.
Обнимашкина• 03 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Удалено администрацией...